امکان Draft به اینستاگرام اضافه شد

شبکه اینستاگرام قابلیت ذخیره کردن(Draft) را برای تمام کاربران فعال کرده است. همانطور که از اسم این ویژگی نیز برمی‌آید، کاربران می‌توانند از این به بعد تغییرات اعمال شده به روی عکس‌های خود را ذخیره کرد

امکان Draft به اینستاگرام اضافه شد

. این قابلیت زمانی پدیدار می‌شود که در اپلیکیشن اینستاگرام دگمه "بازگشت" را بزنید که تا قبل از این، با زدن دکمه بازگشت تمام تغییرات اعمال شده به روی پست‌ها از بین می‌رفت.

این ویژگی اوایل جولای امسال به طور آزمایشی اجرا شد که طی آن چند کاربر رندوم انتخاب شدند تا ویژگی " ذخیره سازی" را آزمایش کنند. اواخر همان ماه، گزینه ذخیره سازی در دسترس تعداد بیشتری از کاربران قرار گرفت اما اینستاگرام این گزینه را صرفا جهت آزمایش در اختیار کاربران قرار داده بود.

یک سخنگوی اینستاگرام آن زمان در این باره اعلام کرد که اینستاگرام همیشه به دنبال راهی برای تقویت شیوه های ارتباطی است و نحوه بازخورد کاربران در مورد قابلیت های جدید بسایر تعیین کننده است.

این قابلیت اکنون برای تمامی کاربران اینستاگرام قابل دسترسی است و کاربران می‌توانند بعد از اضافه کردن فیلترها و افکت‌ها، اضافه کردن مکان یا توضیحات عکس، با کلیک روی دکمه بازگشت در گوشه سمت چپ بالایی برنامه، تمام تغییرات شکل گرفته را ذخیره کنند که البته این گزینه فقط زمانی قابل مشاهده است که کاربرروی عکس مورد نظر تغییراتی اعمال کرده باشد.

برای ادامه کار به روی عکس مورد نظر فقط کافیست کاربر گزینه دوربین در پایین صفحه را کلیک کند و گزینه Library را انتخاب کند، پست هایی که به صورت Draft  قبلا ذخیره شده از همین قسمت قابل دسترسی است.

شاید به نظر بیاید که این تغییرات چندان قابل توجه نیستند اما هنگام اجرای آزمایشی آن، با توجه زیادی از طرف کاربران مواجه شد که همین استقبال سبب شد این ویژگی به صورت عمومی عرضه شود.

این قابلیت زمانی بیشترین کاربرد را دارد که کاربر قبل از انتشار پست موردنظر، مشغول کاردیگری می شود و نمی خواهند تغییرات اعمال شده به روی عکس مورد نظر از بین برود. همچنین کسانی که برای تجارت و کسب و کار خود، قصد دارند پست ها را از قبل اماده کرده و زمان مناسب منتشر کنند. این قابلیت در هر دو پلت فرم IOS   و Android قابل دسترسی است و فقط کافی است تا اپلیکیشن خود را آپدیت کنید.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب