آی‌فون‌های جدید تا چه اندازه در برابر آب مقاوم هستند؟

یکی از ویژگی‌های آی‌فون‌های جدید اپل مقاومت این گوشی‌های هوشمند به آب است که اپل در طی مراسم رونمایی از این گوشی‌ها بر روی این موضوع تاکید داشت.

یکی از ویژگی‌های آی‌فون‌های جدید اپل مقاومت این گوشی‌های هوشمند به آب است که اپل در طی مراسم رونمایی از این گوشی‌ها بر روی این موضوع تاکید داشت. حال آی‌فون‌های جدید تا چه اندازه در برابر آب مقاوم هستند؟ برای پاسخ دادن به این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

یک موج‌سوار حرفه‌ای به نام کای لنی برای پاسخ دادن به این سوال که آی‌فون‌های جدید تا چه اندازه در برابر آب مقاوم هستند؟ آزمایش جالبی را انجام داده است، این موج‌سوار آی‌فون‌های جدید و مدل قدیمی‌تر یعنی آی‌ففوت ۶ اس را بر روی تخته موج‌سواری خود بست و سپس به موج‌سواری پرداخت و مقاومت این گوشی‌ها به آب را با یک‌دیگر مقایسه کرد و با دوربین گوپرو از این آزمایش جالب خود تصویربرداری کرد.

در این آزمایش نسل قبلی گوشی‌های آی‌فون یعنی آی‌فون ۶ اس و آی‌فون ۶ اس پلاس پس از ۵ دقیقه موج‌سواری عملکرد خود را از دست دادند، اما آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس توانستند تا ۳۰ دقیقه دوام بیاورند و پس از گذشت این مدت‌زمان عملکرد خود را از دست دادند.

منبع :