آی‌فون‌های جدید تا چه اندازه در برابر آب مقاوم هستند؟

یکی از ویژگی‌های آی‌فون‌های جدید اپل مقاومت این گوشی‌های هوشمند به آب است که اپل در طی مراسم رونمایی از این گوشی‌ها بر روی این موضوع تاکید داشت.

آی‌فون‌های جدید تا چه اندازه در برابر آب مقاوم هستند؟

یکی از ویژگی‌های آی‌فون‌های جدید اپل مقاومت این گوشی‌های هوشمند به آب است که اپل در طی مراسم رونمایی از این گوشی‌ها بر روی این موضوع تاکید داشت. حال آی‌فون‌های جدید تا چه اندازه در برابر آب مقاوم هستند؟ برای پاسخ دادن به این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

یک موج‌سوار حرفه‌ای به نام کای لنی برای پاسخ دادن به این سوال که آی‌فون‌های جدید تا چه اندازه در برابر آب مقاوم هستند؟ آزمایش جالبی را انجام داده است، این موج‌سوار آی‌فون‌های جدید و مدل قدیمی‌تر یعنی آی‌ففوت ۶ اس را بر روی تخته موج‌سواری خود بست و سپس به موج‌سواری پرداخت و مقاومت این گوشی‌ها به آب را با یک‌دیگر مقایسه کرد و با دوربین گوپرو از این آزمایش جالب خود تصویربرداری کرد.

در این آزمایش نسل قبلی گوشی‌های آی‌فون یعنی آی‌فون ۶ اس و آی‌فون ۶ اس پلاس پس از ۵ دقیقه موج‌سواری عملکرد خود را از دست دادند، اما آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس توانستند تا ۳۰ دقیقه دوام بیاورند و پس از گذشت این مدت‌زمان عملکرد خود را از دست دادند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب