گوشی سونی اکسپریا XZ هفته آینده با قیمت ۶۹۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد

ابتدای ماه جاری میلادی بود که سونی از گوشی اکسپریا XZ رونمایی کرد.

گوشی سونی اکسپریا XZ هفته آینده با قیمت ۶۹۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد

ابتدای ماه جاری میلادی بود که سونی از گوشی اکسپریا XZ رونمایی کرد. این گوشی جانشین گوشی Xperia X Performance محسوب می‌شد درحالی‌که تنها چند ماهی از عرضه این گوشی پرچم‌دار می‌گذشت. در ادامه با ویاتک همراه باشید.

طبق اخبار رسیده گوشی سونی اکسپریا XZ در تاریخ ۲ اکتبر مصادف با ۱۱ مهرماه در بازار آمریکا در دسترس خواهد بود. این گوشی توسط خرده‌فروشان معتبری مانند آمازون و بست بای با قیمت پایه ۶۹۹٫۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. بدیهی است که این قیمت برای گوشی آنلاک در نظر گرفته‌شده که با تمام اپراتورهای مجاز همگام خواهد بود.

البته پیش‌بینی می‌شود این گوشی به‌زودی در معرض پیش‌فروش قرار بگیرد و در کنار گوشی X Compact که با هم نیز رونمایی شده بودند، به فروش برسد. البته گوشی کوچک‌تر قدری زودتر یعنی همین فردا، ۲۵ سپتامبر عرضه خواهد شد. متأسفانه این گوشی در برخی نسخه‌ها دارای حسگر اثرانگشت نخواهد بود و این امر می‌تواند تداومی بر افول محبوبیت برند سونی در بازارهای معتبر باشد.

آیا مایل به خرید گوشی سونی اکسپریا XZ هستید؟

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سنت های الهی از دین و زندگی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا