زمان به‌روزرسانی تلفن‌های هوشمند سونی به اندروید ۷ فاش شد

اگر شما یکی از دارندگان دستگاه‌های هوشمند سونی هستید و نمی‌دانید که چه زمانی موبایل هوشمند یا تبلت دوست‌داشتنی‌تان به اندروید ۷ آپدیت خواهد شد،

زمان به‌روزرسانی تلفن‌های هوشمند سونی به اندروید ۷ فاش شد

اگر شما یکی از دارندگان دستگاه‌های هوشمند سونی هستید و نمی‌دانید که چه زمانی موبایل هوشمند یا تبلت دوست‌داشتنی‌تان به اندروید ۷ آپدیت خواهد شد، نگران نباشید زیرا که نقشه راه به‌روزرسانی منتشرشده از گوشی‌های اکسپریا، مسیر آپدیت محصولات سونی را مشخص می‌کند. با ویاتک همراه باشید.
کمپانی ژاپنی پیش از این اعلام کرده بود که چه دستگاه‌هایی آپدیت جدید را دریافت می‌کنند اما هیچ تاریخی از زمان انتشار آنها بیان نشده بود. بر اساس تصویر منتشر شده، سونی اکسپریا X Performance و اکسپریا XZ در میان اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که به اندروید نوگت به‌روزرسانی می‌شوند. همچنین اکسپریا X و نسخه کوچک‌تر آن، اکسپریا X کامپکت، نیز در ماه نوامبر سال جاری این آپدیت را دریافت خواهند کرد و این در حالی است که اکسپریا +Z3، تبلت Z4 و گوشی‌های سری Z5 در اواخر سال ۲۰۱۶ این آپدیت را دریافت می‌کنند و همچنین دارندگان اکسپریا XA و XA Ultra نیز در سال آینده میلادی طعم اندروید نوگت را خواهند چشید.


البته باید گفت که تاریخ‌های بیان‌شده قطعی نمی‌باشند و حتی تصویر منتشرشده نیز به نظر نمی رسد که از منبعی مشروع فاش شده باشد و همچنین می‌دانیم که آپدیت‌های سیستم‌عامل اندروید نیز به ندرت در زمان اعلام‌شده، منتشر شده‌اند و با توجه به اپراتور و رام‌های مختلف، همیشه مدت‌زمانی طول کشیده است تا به‌روزرسانی به دست همه برسد.
باید دید که آیا سونی می‌تواند پیش از پایان سال ۲۰۱۶، اندروید ۷ را برای دستگاه‌های اعلام‌شده منتشر کند یا خیر زیرا که اگر چنین اتفاقی بیافتد، سونی وجه خوبی را در میان کاربران و خریداران تلفن‌های هوشمند پیدا خواهد کرد. با ویاتک برای اطلاع از زمان انتشار رسمی آپدیت‌ها همراه باشید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب