هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ

هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ هم اکنون از کنترلرهای بسیاری پشتیبانی می‌کند که بسیار جذاب و کاربردی هستند

هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ

هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ هم اکنون از کنترلرهای بسیاری پشتیبانی می‌کند که بسیار جذاب و کاربردی هستند اما متاسفانه لوازم جانبی چندانی ندارند. کنترلر اکس‌باکس این روزها در میان کاربران بسیار محبوب است و شاید بتوان دلیل اصلی آن را امکان شخصی سازی بسیار بالا و ظاهر فوق‌العاده جذاب آن دانست. به تازگی اتفاقی افتاده که مطمئناً بسیاری از دارندگان این هدست واقعیت مجازی امروز را جشن می‌گیرند که اتفاقاً دلیل بسیار خوبی نیز برای این کار وجود دارد!

شرکت مایکروسافت بالاخره تصمیم گرفت که پشتیبانی از کنترلر اکس‌باکس را به هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ بیافزاید. نخستین بازی واقعیت مجازی که از کنترلر اکس‌باکس پشتیبانی می‌کند، Minecraft: Gear VR Edition خواهد بود و به کمک یک به‌روزرسانی که در اوایل ماه اکتبر برای آن عرضه می‌شود این قابلیت را دریافت می‌کند. مایکروسافت در نظر دارد که در آینده نزدیک، پشتیبانی از کنترلر اکس‌باکس را به بازی‌های بیشتری اضافه کند تا کاربران بتوانند یک تجربه لذت بخش از انجام بازی‌های واقعیت مجازی داشته باشند. جدای از پشتیبانی بازی، خود کنترلر نیز باید از بلوتوث پشتیبانی کند و آخرین firmware که نسخه ۳٫۱٫۱۲۲۰٫۰ است را نیز دریافت کرده باشد.

هدست واقعیت مجازی سامسونگ راهی کم هزینه برای تجربه واقعیت مجازی است و این شرکت کُره‌ای سعی می‌کند تا پیوسته تجربه واقعیت مجازی بر روی این هدست را بهبود ببخشد. البته در نظر داشته باشید که برای استفاده از این هدست باید حتماً یکی از گوشی‌های بالارده سامسونگ را نیز تهیه کرده باشید زیرا این هدست تنها با گوشی‌های سامسونگ سازگاری دارد. حالا که یکی از بهترین کنترلرهای جهان نیز از این هدست پشتیبانی می‌کند، Gear VR بیش از پیش قدرت‌مند شده است و مکانی مناسب برای گیمرها به شمار می‌رود.

آیا شما نیز از کنترلر اکس‌باکس برای انجام بازی بر روی این هدست استفاده خواهید کرد؟

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب