طرحی مفهومی از آی‌فون ۷ پلاس سفید مات

امسال اپل به همراه معرفی دو گوشی جدید آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس، از دو رنگ جدید مشکی مات و جت بلک (مشکی براق) نیز رونمایی کرد که محبوبیت زیادی نیز میان کاربران دارند. اکثر کاربران با شنیدن نام مشکی مات

طرحی مفهومی از آی‌فون ۷ پلاس سفید مات

امسال اپل به همراه معرفی دو گوشی جدید آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس، از دو رنگ جدید مشکی مات و جت بلک (مشکی براق) نیز رونمایی کرد که محبوبیت زیادی نیز میان کاربران دارند. اکثر کاربران با شنیدن نام مشکی مات به یاد رنگ Space Gray یا همان خاکستری فضایی می‌افتند اما این تفکری اشتباه است زیرا مشکی مات واقعاً مشکی بوده و هیچ شباهتی با خاکستری فضایی ندارد. از زمانی که شرکت اپل یک گوشی با بدنه تماماً سفید را معرفی کرد سال‌ها می‌گذرد و از آن زمان تا به امروز ما هیچ گوشی تماماً سفیدی را از سوی این شرکت ندیده‌ایم. گوشی آی‌فون ۴s آخرین گوشی اپل بود که بدنه آن تماماً سفید بود. اگرچه اپل در سال‌های اخیر رنگ‌های بیشتری را برای محصولات خود، به خصوص آی‌فون معرفی کرده اما به تازگی یک mock-up از سوی طرفداران منتشر شده که یک آی‌فون ۷ پلاس را با بدنه تماماً سفید نشان می‌دهد. آیا ممکن است که ما در آینده این رنگ را نیز در محصولات اپل ببینیم؟

whiteiphone

سه رنگ نقره‌ای، طلایی و رُز گلد گوشی آی‌فون ۷ نیمه سفید هستند، یعنی تنها پنل جلویی آن‌ها سفید است و واقعاً عجیب است که چرا اپل نمی‌خواهد نسخه‌ای تماماً سفید را نیز در کنار سایر رنگ‌ها معرفی کند. رنگ سفید سابقه‌ای طولانی در محصولات اپل دارد و در مک‌بوک‌های قدیمی این شرکت نیز شاهد بدنه‌ای تماماً سفید بوده‌ایم اما در طول چند سال اخیر این رنگ به فراموشی سپرده شده است. اما هنرمندانی از روسیه با ارائه یک طرح سه بعدی نشان می‌دهند که اگر اپل بخواهد در آی‌فون‌ها و یا محصولات آینده خود از رنگ سفید استفاده کند این محصولات به چه شکل خواهند بود همچنین لازم به ذکر است که هنوز هم احتمال این وجود دارد در آینده نزدیک رنگ سفید مجدداً در محصولات اپل به کار برده شوند.

شما در مورد این طرح چه فکر می‌کنید؟ آیا ممکن است که در آینده شاهد اضافه شدن رنگ سفید به محصولات اپل باشیم؟

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب