گوشی سامسونگ گلکسی C9 با ۶ گیگابایت رم در Geekbench دیده شد

تنها چند روز پیش بود که گوشی سامسونگ گلکسی سی ۹ در سایت صادرات و واردات هندوستان یعنی سایت زائوبا مشاهده شد و بر همین اساس مشخص شد این گوشی صفحه‌نمایشی با ابعاد ۶ اینچ خواهد داشت. در ادامه با ویاتک هم

تنها چند روز پیش بود که گوشی سامسونگ گلکسی سی ۹ در سایت صادرات و واردات هندوستان یعنی سایت زائوبا مشاهده شد و بر همین اساس مشخص شد این گوشی صفحه‌نمایشی با ابعاد ۶ اینچ خواهد داشت. در ادامه با ویاتک همراه باشید.

امروز اما گوشی گلکسی سی ۹ که ظاهراً از تراشه اسنپ دراگون ۶۵۲ قدرت خواهد گرفت در سایت Geekbench رؤیت شده است. این گوشی با پردازنده ۸ هسته‌ای و با فرکانس ۱٫۴ گیگاهرتز و پردازنده گرافیکی آدرنو ۵۱۰ پیش خواهد رفت. از سایر مشخصات می‌توان به رم ۶ گیگابایت اشاره نمود. سیستم‌عامل اندروید ۶٫۰٫۱ از پیش روی آن نصب است و شماره مدل این گوشی SM-C9000 می‌باشد.

محصولات سری C به‌طورمعمول برای کشور چین تولید می‌شوند و درصورتی‌که سامسونگ دست به عرضه گسترده آن نزند، نمی‌توان انتظار عرضه جهانی از این گوشی داشت. البته پیش‌ازاین هم شاهد حضور گوشی‌های سری C در کشور ایران بوده‌ایم و بعید نیست این گوشی نیز از راه‌های غیرمعمول وارد کشورمان شود.

نمره‌ای که این گوشی در تست عملکرد تک‌هسته‌ای کسب نموده ۱۳۰۴ و نمره آن در تست عملکرد چندهسته‌ای عدد ۴۳۶۶ می‌باشد. انتظار می‌رود این گوشی به‌زودی و در اوایل ماه آینده رونمایی شود و در صدر گوشی‌های سری C سامسونگ قرار بگیرد.

gb9

منبع :

حال و تمییز از عربی (‌نگاه به گذشته )‌
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی سوم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری