شرکت گرسو از نسخه لوکس آی‌فون ۷ با روکش الماس سیاه رونمایی کرد

برند Gresso نام یک شرکت فعال در زمینه محصولات لوکس است و بیشتر در زمینه تزئین گوشی‌های هوشمند و لوازم جانبی آن‌ها با جواهرات، معروف است.

شرکت گرسو از نسخه لوکس آی‌فون ۷ با روکش الماس سیاه رونمایی کرد

gresso-iphone-7-black-diamond

برند Gresso نام یک شرکت فعال در زمینه محصولات لوکس است و بیشتر در زمینه تزئین گوشی های هوشمند و لوازم جانبی آن ها با جواهرات، معروف است. آخرین پیشنهاد این شرکت کلکسیون آی‌فون ۷ الماس سیاه است که شامل سه دستگاه گوشی هوشمند آی‌فون ۷ مشکی رنگ هر یک به ارزش ۵۰۰ هزار دلار است. بر روس قاب پشتی این گوشی ۱۴۵۰ قطعه الماس سیاه کار گذاشته شده است در حالی که بدنه گوشی با یک لایه تیتانیوم درجه ۵ اعلا پوشانده شده است.

gresso-iphone-7-black-diamond-2

لوگوی گرسو و فریم دور دوربین از ۱۰ گرم طلای ۱۸ عیار تهیه شده است. این محصول با ایرپادهای مشکی رنگ که با حدود ۳۰ قطعه الماس سیاه پوشانده شده است، تکمیل می شود. هر قطعه به صورت دست ساز است و تهیه و سرهم بندی آن ۱۸ ساعت به طول انجامیده است. خبر خوب این که این گوشی های ۵۰۰ هزار دلاری همگی نسخه ۲۵۶ گیگابایتی هستند.

gresso-iphone-7-black-diamond-1

اگر رقم ۵۰۰ هزار دلار برای شما هم مثل ما سرگیجه آور است اصلا ناراحت نباشید. شما می توانید یک قاب های ساخت گرسو را برای آی‌فون خود سفارش دهید. این قاب ها که پوشش تیتانیوم دارند و از طلای ۱۸ عیار و ۹۹۹ قطعه الماس در ساخت آن ها استفاده شده از مبلغ ۲۵۰۰ دلار شروع می شوند. گرسو هنوز تاریخ دقیقی را برای عرضه این محصولات اعلام نکرده اما اگر شما هم مایل به خرید گوشی و یا قاب های لوکس این برند هستید بهتر است ویاتک را زود به زود چک کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب