تصاویری از شیائومی می‌۵ اس و می‌۵ اس پلاس فاش شد

به اطلاع شما رسانیدم که در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر)، شرکت شیائومی از گوشی رده بالای می‌۵ اس و به احتمال زیاد می‌۵ اس پلاس را رونمایی می‌کند.

تصاویری از شیائومی می‌۵ اس و می‌۵ اس پلاس فاش شد

به اطلاع شما رسانیدم که در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر)، شرکت شیائومی از گوشی رده بالای می ۵ اس و به احتمال زیاد می ۵ اس پلاس را رونمایی می‌کند.

حال تصاویر جدیدی از این گوشی‌های هوشمند آینده شیائومی به بیرون درز کرده است. یکی از این تصاویر که یک پوستر تبلیغاتی برای شیائومی می ۵ اس را نشان می‌دهد، اشاره می‌کند که این گوشی هوشمند در تاریخ ۲۹ سپتامبر و از طریق فروشگاه اینترنتی چینی JD.com عرضه خواهد شد. علاوه بر این، در یکی از تصاویر جعبه شیائومی می ۵ اس پلاس مشاهده می‌شود.

شاید هیجان‌انگیزترین موردی که از  می ۵ اس فاش شده است، تصویری از قسمت پشتی این گوشی هوشمند است که روز گذشته فاش شد. همان‌طور که دیروز و در خبری به اطلاع شما رساندیم، این تصویر نشان می‌دهد که این دستگاه از دوربین دوگانه بهره می‌برد. هم‌چنین صبح امروز و در خبری دیگر به اطلاع شما رساندیم که به تازگی یک تیزر تبلیغاتی از سوی شرکت شیائومی منتشر شده که در آن می‌توان دید که این گوشی‌ها به اسنپ‌دراگون Sense ID مجهز هستند. Sense ID اسکنر اثر انگشت مافوق صوتی است که به صورت یکپارچه در زیر نمایش‌گر گوشی قرار می‌گیرد و بسیار دقیق عمل می‌کند.

انتظار می‌رود که گوشی هوشمند می ۵ اس با قیمتی حدود ۳۰۰ دلار و می ۵ اس پلاس با قیمتی در حدود ۴۵۰ دلار عرضه شوند. در ادامه تصاویر جدید فاش شده از شیائومی می ۵ اس و می ۵ اس پلاس را مشاهده می‌کنیم.

dual-camera-setup-on-the-back-of-the-mi-5s

images-and-leaks-pertaining-to-the-xiaomi-mi5s-and-xiaomi-mi-5s-plus-1

images-and-leaks-pertaining-to-the-xiaomi-mi5s-and-xiaomi-mi-5s-plus

photo-allegedly-of-the-mi-5s-plus-retail-box

picture-allegedly-shows-the-xiaomi-mi-5s

promotional-poster-reveals-september-29th-launch-date

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب