سونی طرح ثبت نام در برنامه اندروید نوگت بتا را آغاز کرد

اگر شما هم جزو کسانی هستید که در چند سال اخیر یک گوشی بالا رده از سونی خریده‌اید حتماً می‌دانید سونی به‌تازگی یک برنامه اندروید بتا برای تست سیستم‌عامل اندروید نوگت راه‌اندازی کرده است تا پیش از عرضه

اگر شما هم جزو کسانی هستید که در چند سال اخیر یک گوشی بالا رده از سونی خریده‌اید حتماً می‌دانید سونی به‌تازگی یک برنامه اندروید بتا برای تست سیستم‌عامل اندروید نوگت راه‌اندازی کرده است تا پیش از عرضه عمومی آن را برای دستگاه‌های معدودی آزمایش کند.

xperiax

ازآنجایی‌که این شرکت ژاپنی پیش‌ازاین اعلام کرده بود گوشی اکسپریا اکس پرفورمنس جزو اولین دستگاه‌هایی خواهد بود که در سال جاری اندروید ۷ نوگت را دریافت می‌کنند بنابراین این گوشی در برنامه اندروید بتای سونی نیز پیشتاز بوده است. خبر خوب اینکه سونی به‌تازگی امکان ثبت‌نام این برنامه را برای دارندگان اکسپریا X Performance فراهم کرده است و خبر بد اینکه این امکان در حال حاضر برای برخی کشورهای منتخب در دسترس است.

بنابراین قبل از هر چیز بهتر است بدانید ثبت‌نام شما در این برنامه دلیلی بر انتخاب شما نیست، همچنین در حال حاضر کشورهای سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، استونی، لتونی، ایسلند، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال و هلند برای شروع در برنامه اندروید ۷ نوگت برگزیده شده‌اند. طبق اعلام سونی تعداد کاربرانی که برای شرکت در این برنامه پذیرفته می‌شوند محدود خواهد بود. بنابراین ممکن است هرچه زودتر ثبت‌نام کنید از شانس بیشتری برای شرکت در این برنامه برخوردار شوید.

به خاطر داشته باشید که این یک برنامه بتا است و بیشتر برای توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویس‌ها در نظر گرفته می‌شود. شما نسخه‌ای از اندروید نوگت را نصب می‌کنید که پیش‌ازاین کسی از آن استفاده نکرده است و ممکن است مشکلات پیش‌بینی‌نشده و آزاردهنده‌ای را تجربه کنید که ممکن است در برخی موارد حتی آسیب‌هایی را برای دستگاه شما در پی داشته باشد.

اگر شما نمی‌توانید با این مشکلات احتمالی کنار بیاید شرکت در این برنامه و دریافت نسخه بتا به شما توصیه نمی‌شود. اگر شما هم موفق به دریافت نسخه بتا در این برنامه شده‌اید می‌توانید نظرات سازنده خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب