امروز آخرین مهلت ثبت نام مهندسی کارشناسی حرفه‌ای علمی کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (پیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی تا ساعت 24 امروز دوشنبه پنجم مهرماه به پایان می‌رسد.

امروز آخرین مهلت ثبت نام مهندسی  کارشناسی حرفه‌ای علمی کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (پیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی تا ساعت 24 امروز دوشنبه پنجم مهرماه به پایان می رسد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به اعلام اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی سال ۹۵ توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهلت ثبت‌نام در این دوره تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه پنجم مهرماه تمدید شد.

وی در ادامه تصریح کرد: اطلاعیه تمدید این دوره ۳۱ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و این تمدید به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان که تا این تاریخ ثبت‌نام نکرده‌اند، امکان پذیر شده است. سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور همچنین تاکید کرد: داوطلبان قبل از اقدام به ثبت‌نام در این دوره دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشر شده در سازمان را به صورت دقیق مطالعه کنند و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که قبلا در این دوره ثبت‌نام و انتخاب رشته کرده‌اند، فقط امروز فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات و تغییر کدرشته محل‌های خود اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان ظرفیت پذیرش در دوره‌های مهندسی فناوری و کاشناسی حرفه ای را 303 هزارو 500 نفر اعلام و تصریح کرد:‌ تا ساعت 8 صبح امروز 81 هزارو 932 نفر از داوطلبان موفق به ثبت‌نام در این دوره‌ها شده‌اند و امیدواریم تا پایان مهلت تعیین شده، ظرفیت ثبت‌نام در این دوره تکمیل شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب