آیا می‌توان از سیستم‌عامل اندروید به آی.او.اس رفت؟

سیستم‌عامل جدید اندروید«نوقا»، قابلیتی جدید دارد که با استفاده از آن می‌توان سیستم را به آی.او.اس تغییر داد.

آیا می‌توان از سیستم‌عامل اندروید به آی.او.اس رفت؟

اگر فکر می‌کنید که این کار شدنی نیست؛ باید گفت که احتمالا از ویژگی‌های جدید اندروید نوقا خبر ندارید، چون این سیستم‌عامل روند تعویض سیستم‌عامل را آسان کرده است.

پیش از این؛ اندروید و ios در تلاش بودند تا تمام کاربران را در سیستم‌عامل مخصوص خود زندانی کنند. تعویض یک سیستم‌عامل به دیگری در موبایل‌ها مانند کامپیوتر نیست و پروسه‌ای عذاب‌آور را به همراه دارد. اما با انتشار اندروید نوقا امیدی برای این کار به وجود آمده است.

در مراحل نصب اندروید نوقا یک گزینه وجود دارد که با آن می‌توانید سیستم عامل خود را تعویض کنید. در فرایند نصب این سیستم‌عامل در گوشی‌های جدید؛ گزینه‌ای به نام Android Police has spotted وجود دارد. با کلیک بر روی این گزینه در هنگامی که آنلاین هستید شما وارد صفحه‌ای با این آدرس می‌شوید: www.android.com/switch. با این حال هماهنگ‌سازی iTunes music و Apple email با گوگل کار راحتی نیست.

از اندروید به ios رفتن فرایند ساده‌ای دارد و با قابلیتی که ios دارد می‌توان تمام مراحل هماهنگ‌سازی را به صورت خودکار انجام داد. گوگل ایمیل و لیست مخاطبی را ساخته که وقتی کاربر می‌خواهد سیستم‌عامل خود را عوض کند به مشکل بر نخورد.

اگر شما قصد خرید موبایلی را دارید که از اول سیستم اندروید نوقا بر روی آن نصب است، کار تعویض سیستم‌عامل بسیار ساده‌تر خواهد بود. اما با این همه اگر توانستید که سیستم‌عامل را عوض کنید باید این را بدانید که از iTunes music نمی‌توان استفاده کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب