ویندوز ۱۰ شما را از وضع ترافیک مطلع می‌کند

مایکروسافت در بازار سیستم‌عامل‌ها می‌تازد و این‌بار از نقشه ترافیک استفاده کرده است!

ویندوز ۱۰ شما را از وضع ترافیک مطلع می‌کند

تازه ترین به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ نقشه‌های این سیستم عامل را متحول کرده تا کاربران با دسترسی به اطلاعات دوربین‌های ترافیکی شهرهای مختلف بتوانند از آخرین وضعیت خیابان‌ها مطلع شوند.

به گزارش ایتنا از مهر، کاربران با استفاده از نقشه جدید ویندوز ۱۰ می توانند ترافیک مسیر منزل تا محل کار و دیگر مسیرهای روزمره را کنترل کنند تا بتوانند راهی خلوت تر برای رسیدن به مقصد بیابند.

آنان برای این کار تنها باید برروی آیکون ترافیک در نقشه کلیک کنند و از این طریق از میزان ترافیک در هر خیابان و بزرگراه مطلع شوند.

با توجه به دریافت این اطلاعات از دوربین‌های ترافیکی آنلاین، داده‌های یاد شده به طور آنی به روز می شوند. دسترسی مایکروسافت به این داده ها از اواخر سال ۲۰۱۵ ممکن شد. فعلا این شرکت به اطلاعات بیش از ۳۵ هزار دوربین در ۱۱ کشور دسترسی دارد.

فعلا تنها برخی کاربران حرفه‌ای و برنامه نویسان به این خدمات دسترسی دارند و بعد از بررسی‌های نهایی عموم کاربران ویندوز ۱۰ می توانند از خدمات یاد شده دسترسی یابند.

پیش از این گوگل و اپل نیز در خدمات نقشه خود که بر روی گوشی‌های آندرویدی وسیستم عامل iOS اپل در دسترس بود، بررسی وضعیت ترافیکی را برای کاربران ممکن کرده بودند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب