آغاز ثبت‌نام دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ

دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ با تمرکز بر سه هدف اصلی یادگیری، تمرین و رقابت در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

آغاز ثبت‌نام دومین دوره مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ

دومین دوره‌ مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ با تمرکز بر سه هدف اصلی یادگیری، تمرین و رقابت در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دوره‌ اول این مسابقات با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت کننده از ۱۷ استان سراسر کشور در اردیبهشت ماه سال ۹۵ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و با تجربه‌ کسب شده از دوره‌ اول این مسابقات و همچنین بررسی نیازهای جامعه‌ فنی، برگزاری این مسابقه، به ارتقای سطح علمی افراد درگیر در این رویداد کمک شایانی خواهد کرد.

هدف از برگزاری این مسابقه، افزایش سطح دانش فنی و برنامه‌نویسی اقشار مختلف جامعه و ترویج فرهنگ استفاده از کامپیوتر در جهت رفع مشکلات جامعه است.

زبان‌های برنامه‌نویسی مجاز در این مسابقه ؛python, java, c, c++ است و علاقه‌مندان می‌توانند در قالب تیم‌های دو نفره در این مسابقات شرکت کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف، همه‌ افراد می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند و محدودیت سن و یا محل تحصیل وجود ندارد، مسابقات این دوره به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حتی افرادی که دانش اندکی در زمینه‌ فنی و برنامه‌نویسی دارند، بتوانند با شرکت در مسابقات آموزشی و فراگیری مفاهیم جدید، حداکثر استفاده را ببرند.

دومین دوره‌ مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ متشکل از دو مسابقه‌ آموزشی، دو مسابقه‌ تمرینی و یک مسابقه‌ مقدماتی جهت انتخاب افراد برتر برای مسابقه‌ نهایی است که در مهرماه امسال برگزار می‌شود.

همچنین مسابقه‌ نهایی به صورت حضوری در روزهای ۲۰ و ۲۱ آبان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت https://www.codecup.ir مراجعه کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب