هوملس به دیدار برابر اتلتیکومادرید می‌رسد

مدافع ملی پوش بایرن مونیخ مشکلی برای دیدار با اتلتیکو مادرید ندارد و می‌تواند تیمش را همراهی کند.مدافع ملی پوش بایرن مونیخ مشکلی برای دیدار با اتلتیکو مادرید ندارد و می تواند تیمش را همراهی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از TZ، بایرن مونیخ در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه شب در ویسنته کالدرون به مصاف اتلتیکومادرید خواهد رفت.

شبکه TZ آلمان قبل از این دیدار حساس یک خبر خوب به  هواداران بایرن مونیخ و سرمربی این تیم داد و آن اینکه متس هوملس به این دیدار خواهد رسید و آسیب دیدگی این بازیکن  ملی پوش جدی نیست.

هوملس در دیدار اخیر بایرن مونیخ برابر هامبورگ در هفته پنجم بوندسلیگا مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه بدهد اما بنا به اعلام TZ، هوملس می تواند در دیدار حساس برابر اتلتیکومادرید به میدان برود و قرار گرفتن او در ترکیب اصلی بستگی به نظر کارلو آنچلوتی، سرمربی این تیم دارد.

دو تیم اتلتیکومادرید و بایرن مونیخ فصل قبل هم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که برتری با شاگردان دیگو سیمئونه بود و بایرن این بار با آنچلوتی به دنبال انتقام گرفتن از لاروخا است.

منبع :