بررسی چگونگی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت

سومین همایش ملی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب از هفدهم آذر ماه 95 به مدت دو روز در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

بررسی چگونگی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت

سومین همایش ملی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و آب از هفدهم آذر ماه 95 به مدت دو روز در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.این همایش با اهداف شناسایی ظرفیت های موجود در کشور در موضوع میترینگ؛ تلاش در راستای آموزش عملی و نظری موضوعات مختلف مرتبط با میترینگ؛ تلاش در راستای معرفی حساسیت‌های موضوع میترینگ در کشور و لزوم جلب توجه بیشتر شرکت‌ها و مراکز تحقیقاتی به آن؛ رصد فناوری‌های نوین در میترینگ و معرفی آنها به شرکت‌های داخلی؛ توسعه دانش میترینگ در کشور در راستای رفع مشکلات، دسترسی به دانش طراحی و ساخت انواع سیستم‌های میترینگ و پرووینگ مورد نیاز در کشور؛ تلاش در راستای ایفای نقش موثرتر در استانداردهای ملی و بین‌المللی با توجه به شرایط خاص کشور در منطقه و معرفی پتانسیل‌های موجود در مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور در راستای رفع مشکلات میترینگ در کشور برگزار می‌شود.

به گفته سیدحسن هاشم آبادی دبیر سومین همایش ملی اندازه گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی قرار است در این کنفرانس موضوعاتی از قبیل: انواع فناوری‌های مربوط به میترینگ (اندازه ‌گیری کمی و کیفی) در جریان های تک فازی و چند فازی، عملیات پرووینگ و کالیبراسیون انواع کنتور در صنعت، استانداردهای ملی و بین المللی در اندازه گیری، هوشمند سازی اندازه گیری، حقوق اندازه گیری در قالب مقاله مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

دبیر این کنفرانس اظهار داشت: کنفرانس میترینگ در دانشگاه علم و صنعت ایران و تحت حمایت وزارت نفت و شرکتهای تابعه، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، انجمن مهندسی شیمی، انجمن مهندسی نفت، انجمن مهندسی گاز، انجمن مهندسان کنترل و ابزار دقیق ایران در شهر تهران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

تمام مقالات این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) و پایگاه سیویلیکا نمایه خواهد شد و علاقمندان می‌توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه کنند و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده کنید.

ضمنا کارگاه‌های آموزشی مرتبط با موضوعات مختلف میترینگ نیز برنامه ریزی شده است که جزئیات آنها در سایت همایش اطلاع رسانی شده است. همچنین سومین نمایشگاه صنعت میترینگ کشور (3 rd FLOW MEX) نیز بصورت همزمان جهت معرفی توانمندیهای شرکتهای داخلی و خارجی نیز برگزار می‌شود.

شرکت‌های فعال در این موضوع میتوانند خدمات قابل ارائه به صنعت کشور را نیز در سومین جلد از کتاب مرجع صنعت میترینگ کشور نیز منعکس کنند.

هاشم آبادی افزود: علاقمندان برای ارسال مقالات تا پانزدهم مهرماه95 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه  همایش ارسال کنند.

وی افزود: پایان مهلت ثبت نام برای شرکت در این کنفرانس اول آبان ماه 1395 خواهد بود و علاقمندان می توانند از طریق نشانی اینترنتی: flowmeasurement.ir یا نشانی ایمیل: Info@flowmeasurement.ir و شماره  تماس 77240227 و 73225834 با دبیرخانه کنفرانس ارتباط برقرار کنند.

پیش از این اولین و دومین کنفرانس میترینگ نیز در سال‌های گذشته به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شده است که مورد استقبال بی نظیر فعالان صنعت، محققان و دانشگاهیان قرار گرفته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب