ارائه ایده‌های دانشجویی در حوزه بهداشتی در دانشگاه امیرکبیر

اولین رویداد ایده بازار دانشجویی در حوزه لوازم بهداشتی از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

ارائه ایده‌های دانشجویی در حوزه بهداشتی در دانشگاه امیرکبیر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، علی علیزاده دبیر برگزاری ایده بازار آرایشی و بهداشتی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد ایده بازار در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، گفت: بر اساس نظر سنجی‌های انجام شده، بسیاری از سرمایه گذاران تمایل به سرمایه گذاری در این زمینه دارند از این رو ایده های مناسبی که از سوی دانشجویان ارائه می‌شود مورد حمایت سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به روند برگزاری این رویداد، خاطر نشان کرد: برای این منظور سوالی را تحت عنوان « چگونه می‌توان کسب و کار سود آور و پایدار در حوزه آرایشی و بهداشتی ارائه دهیم» را ارائه کردیم.

علیزاده توضیح داد: ایده‌های ارسالی می‌تواند در حوزه‌های بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، فرمولاسیون و فرمول‌های جدید و یا مهندسی معکوس شده برای لوازم بهداشتی و آرایشی و برندینگ و مارکتینگ باشد.

وی اضافه کرد: دانشجویان رشته‌های شیمی محض و کاربردی، صنایع و یا مدیریت می‌توانند در این ایده بازار ایده‌های خود را عرضه کنند.

دبیر برگزاری ایده بازار آرایشی و بهداشتی خاطرنشان کرد: از میان طرح‌های ارسال 8 طرح انتخاب و در روز برگزاری ایده بازار در حضور سرمایه گذاران ارائه خواهد شد.

وی زمان برگزاری این رویداد را هفته اول بهمن ماه ذکر کرد و ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های خود را تا پایان آبان ماه به این رویداد ارسال کنند.

به گفته دبیر برگزاری این رویداد، اولین رویداد ایده بازار لوازم آرایشی و بهداشتی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
تابع وارون از ریاضی 2 يازدهم تجربي
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم تجربي)
دبیر : حمید علیزاده