جدول جمع‌بندی ماهانه

همیشه عملکرد نهایی شما بهترین بازخورد را برای کسب تجربه از کارتان به شما خواهد داد.

جدول جمع‌بندی ماهانه

صفحه‌ی سفیدرنگی در دفتر برنامه‌ریزی است که هیچ گاه در طول سال گذشته به آن اهمیت کامل ندادم؛ اما از زمانی که ویژگی‌های مثبت آن را از پشتیبانم خیلی دقیق و کامل‌تر جویا شدم تمایل پیدا کردم که مثل تمام صفحات دفتر برنامه‌ریزی آن را تکمیل کنم. این صفحه چیزی جز صفحه‌ی جدول جمع‌بندی عملکرد ماهانه نبود.

این جدول کامل‌تر از صفحات قبلی بیانگر عملکرد درس خواندن ما در طی یک‌ماهه‌ی اخیرمان است و با یک نگاه کلی می‌توانیم عملکردمان را قضاوت کنیم. تنها کافی است جمع پایانی ساعت مطالعه‌ی هر درس را در پایان هر هفته در ستون مربوط به آن تکمیل کرده و درنهایت طی چهار هفته به یک عدد کلی که شامل جمع مطالعه‌ی ماهانه مربوط به هر درس است برسید. آن‌گاه با یک نگاه متوجه عملکردتان خواهید شد.

بهترین آیینه برای بازتاب عملکرد چهار هفته‌ی شما تکمیل جدول جمع‌بندی ماهانه است؛ جدولی که شاید برخی از دانش‌آموزان تمایلی به تکمیل آن نداشته باشند، اما زمانی که متوجه  شدند بهتر از هر جدول هفتگی به صورت کلی در قالب یک عدد، ساعت مطالعه‌شان معلوم خواهد شد راغب به پر کردن آن می‌شوند.

همیشه عملکرد نهایی شما بهترین بازخورد را برای کسب تجربه از کارتان به شما خواهد داد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب