کیفیت هدف‌گذاری (1) - اهمیت شروع را بشناس

اگر آغاز سال تحصیلی یک شروع باشکوه برای آموزش و یادگیری است، اگر مهر، بهار درس و مدرسه است، چرا از این شروع زیبا سکوی پرتابی برای هدف‌های‌مان نسازیم؟

کیفیت هدف‌گذاری (1) - اهمیت شروع را بشناس

اهمیت شروع را بشناس

اگر آغاز سال تحصیلی یک شروع باشکوه برای آموزش و یادگیری است، اگر مهر، بهار درس و مدرسه است، چرا از این شروع زیبا سکوی پرتابی برای هدف‌های‌مان نسازیم؟ اگر شروع سال تحصیلی را شروع گام برداشتنِ دوباره در مسیر هدف‌های‌مان ببینیم همه چیز برای یک شروع قدرتمند فراهم می‌شود.

قبل از هر چیز به خاطر داشته باشید کیفیت تصمیم‌گیری و اجرای آن به میزان ثبات و پایداری وابسته است. وقتی در آزمون‌های کانون از پروژه‌ای به پروژه‌ی دیگر می‌رویم و زمانی که آرام آرام به حجم تدریس مطالب در کلاس‌های درس اضافه می‌شود باید مهارت شما در اجرای هدف‌گذاری‌های اولیه‌ی سال تحصیلی ثابت بماند. هرازچندگاهی هدف‌های اولیه‌تان را مرور کنید. این کار علاوه بر این‌که مشوق خوبی برای شماست، مدار اصلی اجرای تصمیمات را برای‌تان واضح می‌کند. چیزی که شاید لابه‌لای حجم کاریِ بالایِ اواسط سال تحصیلی کمی فراموش شود.

چالش‌‌هایی را که با اضافه شدن به حجم کاری در برابر تصمیمات اولیه‌ی شما قرار خواهد گرفت  بشناسید. اگر برای افزایش معدل نسبت به سال گذشته هدف‌گذاری می‌کنید، نمره‌های نامطلوب در چند آزمون مستمر در ابتدای سال نباید در هدف‌گذاری شما تأثیری داشته باشد.

اگر به فکر افزایش میانگین تراز نسبت به سال قبل یا نسبت به آزمون‌های تابستان هستید، چند واحد کاهش تراز در آزمون‌های پروژه‌ی 2 نباید وقفه‌ای در اجرای تصمیمات اولیه‌ی شما ایجاد کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب