پرسش، پاسخ، پیشرفت (11)

مسلماً بررسی آزمون‌های گذشته تأثیر زیادی در نتیجه‌ی آزمون‌های جمع‌بندی دارد؛ زیرا باعث می‌شود اولا در صورت تکرار آن سؤال، مجدداً آن را اشتباه جواب ندهید.

پرسش، پاسخ، پیشرفت (11)

اعظم عابدینی

آیا بررسی سؤالات نادرست آزمون‌های گذشته می‌تواند بر آزمون‌های جامع مؤثر باشد؟

مسلماً بررسی آزمون‌های گذشته تأثیر زیادی در نتیجه‌ی آزمون‌های جمع‌بندی دارد؛ زیرا باعث می‌شود اولا در صورت تکرار آن سؤال، مجدداً آن را اشتباه جواب ندهید. ثانیاً با بررسی سؤالات آزمون‌های گذشته شیوه‌ی خواندن آن مبحث برای‌تان مشخص خواهد شد و در آخر با بررسی آزمون‌ها با مباحث مهم هر درس آشنا خواهید شد و در آزمون‌های جمع‌بندی به دلیل کمبود وقت می‌توانید فقط به سراغ مباحث مهم و چالشی بروید.


مائده حسینی نوشری

چه‌طور می‌توانم راهکار‌های پشتیبانم را بهتر اجرا کنم؟ عادت به انجام خیلی از راه‌حل‌های اصولی را ندارم.

راهکارهای پیشنهادشده توسط پشتیبان‌ها راهکارهای اصولی و امتحان‌شده توسط نفرات برتر و افراد موفق هستند. راهکار‌های موفقیت بسیارند. شما می‌توانید برای شروع و عمل کردن هر چه بیش‌تر و بهتر به راهکار‌ها از یک یا دو مورد مهم شروع کرده و سعی کنید حداقل یک ماه به آن عمل کنید. باید در اجرای آن‌ها مداومت داشته باشید تا به نتیجه برسید. سعی کنید تک‌برنامه‌ای باشید و به برنامه‌ی راهبردی تکیه کنید. هم‌چنین تکمیل دفتر برنامه‌ریزی و نوشتن برنامه به صورت هفتگی می‌تواند برای شما مفیدتر باشد تا منظم‌تر برنامه را اجرا کنید. فراموش نکنید باید زیاد بخوانید و خوب بخوانید تا موفق شوید.


امیر کاظمیان

تازه عضو کانون شده‌ام و می‌خواهم در اولین آزمونم که 9 مهرماه است شرکت کنم. پیشنهاد شما برای جبران تابستان چیست؟

برنامه‌ی تابستانِ کانون مبتنی بر دو محور نگاه به گذشته و نگاه به آینده بود. دانش‌آموزانی که از ابتدای تابستان با کانون همراه بودند، مطالب سال گذشته را دوره کرده و به‌اختیار، درس‌هایی از سال آینده را نیز پیش‌خوانی کرده‌اند. آزمون ۹ مهر که آزمون جمع‌بندی درس‌های سال گذشته است، فرصت مناسبی برای دانش‌آموزانی است که به‌تازگی به جمع کانونی‌ها اضافه شده‌اند تا نگاهی به درس‌های سال گذشته بیندازند. با آغاز سال تحصیلی جدید و پایان پروژه‌ی تابستان تمرکز روی درس‌های سال جاری خواهد بود و میزان مطالعه‌ی شما که به‌تازگی کانونی شده‌اید باید در هر درس بیش‌تر از افرادی باشد که در طی تابستان درس‌های سال آینده را مطالعه کرده‌اند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب