کارنامه‌ی پنج درس

این کارنامه ابتدا جایگاه شما را در درس‌های مختلف مشخص کرده و سپس شما را با هم‌ترازهای‌تان مقایسه می‌کند.

این کارنامه ابتدا جایگاه شما را در درس‌های مختلف مشخص کرده و سپس شما را با هم‌ترازهای‌تان مقایسه می‌کند.

نقاط قوت پایدار درس‌هایی هستند که همیشه نسبت به بقیه‌ی درس‌ها و نسبت به هم‌ترازهای‌تان بهتر پاسخ می‌دهید. این، نتیجه‌ی برنامه‌ی ‌منظم است.

نقاط قوت که پسوند پایدار را از دست داده‌اند معمولاً از برنامه‌ی روزانه و هفتگی خارج شده‌اند. باید با یک برنامه‌ریزی درست آن‌ها را ارتقا دهید.

درس‌هایی که نیاز اندکی به تلاش دارند اغلب دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سؤالات آن‌ها ندارید و با تمرین تست زمان‌دار مشکل حل می‌شود.

درس‌های نوسانی اوضاع خوبی ندارند اما جای ناراحتی هم ندارد؛ چون به اندازه‌ی کافی برای آن‌ها وقت نگذاشته‌اید و طبیعتاً نتیجه‌ای هم نگرفته‌اید. با افزایش ساعت مطالعه و استفاده از یک روش مطالعه‌ی مفید در قالب مراحل مطالعه می‌توانید آن‌ها را تقویت کنید.

درس‌هایی که نیاز به تلاش جدی دارند اغلب انرژی زیادی از شما می‌گیرند؛ چون تلاش می‌کنید اما نتیجه نمی‌گیرید. در این شرایط اول روش مطالعه، بعد مراحل مطالعه، سپس کتاب کمک‌آموزشی و ساعت مطالعه‌ی خود را بررسی کنید. اگر همه‌ی این موارد درست و حساب‌شده بودند سعی کنید درس را با DVD‌های آموزش مفهومی یاد بگیرید.

از این لحظه به بعد شما به‌راحتی می‌توانید هدف‌گذاری کنید و چندتا از 10‌تای خود را افزایش دهید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب