کارنامه‌ی پنج درس

این کارنامه ابتدا جایگاه شما را در درس‌های مختلف مشخص کرده و سپس شما را با هم‌ترازهای‌تان مقایسه می‌کند.

کارنامه‌ی پنج درس

این کارنامه ابتدا جایگاه شما را در درس‌های مختلف مشخص کرده و سپس شما را با هم‌ترازهای‌تان مقایسه می‌کند.

نقاط قوت پایدار درس‌هایی هستند که همیشه نسبت به بقیه‌ی درس‌ها و نسبت به هم‌ترازهای‌تان بهتر پاسخ می‌دهید. این، نتیجه‌ی برنامه‌ی ‌منظم است.

نقاط قوت که پسوند پایدار را از دست داده‌اند معمولاً از برنامه‌ی روزانه و هفتگی خارج شده‌اند. باید با یک برنامه‌ریزی درست آن‌ها را ارتقا دهید.

درس‌هایی که نیاز اندکی به تلاش دارند اغلب دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سؤالات آن‌ها ندارید و با تمرین تست زمان‌دار مشکل حل می‌شود.

درس‌های نوسانی اوضاع خوبی ندارند اما جای ناراحتی هم ندارد؛ چون به اندازه‌ی کافی برای آن‌ها وقت نگذاشته‌اید و طبیعتاً نتیجه‌ای هم نگرفته‌اید. با افزایش ساعت مطالعه و استفاده از یک روش مطالعه‌ی مفید در قالب مراحل مطالعه می‌توانید آن‌ها را تقویت کنید.

درس‌هایی که نیاز به تلاش جدی دارند اغلب انرژی زیادی از شما می‌گیرند؛ چون تلاش می‌کنید اما نتیجه نمی‌گیرید. در این شرایط اول روش مطالعه، بعد مراحل مطالعه، سپس کتاب کمک‌آموزشی و ساعت مطالعه‌ی خود را بررسی کنید. اگر همه‌ی این موارد درست و حساب‌شده بودند سعی کنید درس را با DVD‌های آموزش مفهومی یاد بگیرید.

از این لحظه به بعد شما به‌راحتی می‌توانید هدف‌گذاری کنید و چندتا از 10‌تای خود را افزایش دهید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب