جوان‌ترین ورزشکار پارالمپیکی ایران

جوان‌ترین ورزشکار مرد کاروان منا گفت: خواهش می‌کنم مسئولان توجه بیشتری به ما داشته باشند.

جوان‌ترین ورزشکار پارالمپیکی ایران

جوان‌ترین ورزشکار مرد کاروان منا گفت: خواهش می‌کنم مسئولان توجه بیشتری به ما داشته باشند.

محمد فتحی گنجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به کسب مقام چهارمی‌اش در پرتاب نیزه کلاس F46 پارالمپیک، اظهار کرد: عملکردم در ریو برای خودم رضایت‌بخش نبود و رکوردهای تمرینی‌ام به مراتب از پارالمپیک بهتر بود.

وی ادامه داد: انگیزه‌ام خیلی زیاد بود و برای کسب طلا به ریو رفته بودم ولی پارالمپیک جایی است که مدال گرفتن در آن خیلی سخت است و نیاز به شرایط ویژه‌ای دارد.

فتحی گنجی که حدود 18 سال دارد، یادآور شد: درست است که برای نخستین بار در رقابتی با این سطح شرکت می‌کردم اما هدفم کسب مدال بود که متأسفانه نتوانستم آن را عملی کنم.

این ورزشکار لرستانی یادآور شد: در آخرین مرحله رکوردگیری به تیم ملی و نفرات اعزامی به پارالمپیک اضافه شدم و اگر زودتر در اردوها شرکت می‌کردم، بدون شک می‌توانستم عملکرد بهتری داشته باشم.

وی مسابقه مهم بعدی را جهانی لندن عنوان کرد و افزود: حدود 10 روز دیگر انتخابی جهانی را درپیش داریم و این رقابت‌ها تابستان سال آینده برگزار خواهد شد.

فتحی گنجی با بیان اینکه ورزشکارهای معلول ایرانی نشان داده‌اند توانمندی‌های زیادی دارند و اگر به آنها توجه شود بدون شک عملکرد بهتری خواهند داشت، اضافه کرد: خواهش می‌کنم مسئولان توجه بیشتر و دید بهتری به ما داشته باشند تا با خیال راحت‌تر به ورزش بپردازیم.

به گزارش ایسنا، فتحی گنجی با پرتاب ۵۴ متر و ۶۷ سانتی‌متر در رده چهارم پرتاب نیزه کلاس F46 قرار گرفت. در این کلاس"دوِندرا" از هندوستان با پرتابی به میزان ۶۳ متر و ۹۷ سانتی‌متر قهرمان شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب