همشیک در ناپولی 100 گله شد

هافبک اسلواک ناپولی با گلزنی در بازی برابر کیه‌وو به رکورد 100 گل برای تیمش دست یافت.

همشیک در ناپولی 100 گله شد

هافبک اسلواک ناپولی با گلزنی در بازی برابر کیه‌وو به رکورد 100 گل برای تیمش دست یافت.

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، ناپولی موفق شد در هفته ششم لیگ ایتالیا با دو گل برابر کیه‌وو به برتری برسد تا اختلاف خود را با یوونتوس صدرنشین به عدد یک برساند. مارک همشیک ستاره اسلواک ناپولی در این بازی یک گل برای تیمش به ثمر رساند تا به رکورد 100 گل با پیراهن ناپولی دست یابد.

همشیک بعد از این بازی گفت: ّآنچه که به دنبال آن بودیم، رسیدن به سه امتیاز بود که خوشبختانه به آن دست یافتیم. شاید می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم و نتیجه بهتری کسب کنیم ولی با در نظر گرفتن اینکه بازی‌های فشرده زیادی داریم، این نتیجه خوب بود.

همشیک درباره به ثمر رساندن صدمین گل با پیراهن ناپولی گفت: از به ثمر رساندن این گل خوشحالم ولی به آنچه قبل از بازی فکر می کردم، کسب سه امتیاز بود. حالا با خیال راحت به لیگ قهرمانان اروپا فکر خواهیم کرد.

مانولو گابیادینی همچنین موفق شد اولین گل فصل را به ثمر برساند و نمایش های ضعیف خود را به دست فراموشی بسپارد. همشیک درباره این بازیکن و گلی که به ثمر رساند نیز اضافه کرد: برای او خیلی خوشحالم. شایعات زیادی درباره او وجود داشت. خیلی خوشحالم که در زمین مسابقه توانست حرف هایش را بزند. تیم خوبی هستیم و بازیکنان خوبی در ترکیب  داریم و می‌توانیم در پایان فصل نتیجه خوبی کسب کنیم. نتیجه فصل قبل می تواند برای ما درس باشد. باید بتوانیم تا پایان برای کسب نتیجه مطلوب تلاش کنیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب