کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه پژوهش

در آخرین رتبه‌بندی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حوزه پژوهش، دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه سوم شد.

کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه پژوهش

در آخرین رتبه‌بندی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حوزه پژوهش، دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه سوم شد.

به گزارش ایسنا، دکتر محسن تفقدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: بر اساس رتبه‌بندی پژوهشی سال ۹۴ که از سوی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعلام شد، این دانشگاه موفق به کسب عنوان سوم در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ یک کشور شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد به شیوه جدید و متمرکز توسط کارشناسان ستادی و بدون دریافت مستندی از دانشگاه‌ها انجام شده است.

وی تصریح کرد: در این رتبه بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس تولید علم و ساختار مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند که دانشگاه علوم پزشکی مشهد پس از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی قرار گرفت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: ارتقا سطح علمی و کاربردی منتج از تحقیقات و افزایش کارایی و اثر بخشی آن در صدر اهداف وزارت بهداشت قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه وزارت بهداشت بر حضور فعال‌تر دانشگاه‌های علوم پزشکی در عرصه رقابت‌های بین‌المللی توجه جدی دارد، اظهار داشت: بر این اساس، رتبه‌بندی فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه‌های علوم پزشکی با هدف دستیابی به ارتقاء کیفیت خدمات مرتبط با سلامت و تطابق بیشتر با شاخص‌های رتبه‌بندی بین‌المللی مورد تجدیدنظر و بازنگری قرار گرفت و تولید علم و ساختار هر دانشگاه ارزیابی شد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب