بارسا چهارمین پیروزی اش را در لالیگا جشن گرفت

آبی اناری‌ها در نبود لیونل مسی به راحتی اسپورتینگ خیخون را شکست دادند.

بارسا چهارمین پیروزی اش را در لالیگا جشن گرفت

آبی اناری‌ها در نبود لیونل مسی به راحتی اسپورتینگ خیخون را شکست دادند.

به گزارش ایسنا، هفته ششم لالیگا شنبه پیگیری شد و در دومین بازی این روز بارسلونا به مصاف اسپورتینگ رفت و توانست با پنج گل میزبانش را شکست دهد. آبی اناری‌ها با این برد به طور موقت به صدر جدول صعود کردند.
بارسا در نیمه نخست سعی داشت دروازه حریف را باز کند اما تا دقیقه 27 ناکام بود. دقایقی بعد اشتباه بازیکن اسپورتینگ موجب شد توپ به آردا توران برسد و او با یک پاس لوییس سوارس را صاحب توپ کند. مهاجم اروگوئه‌ای دروازه‌بان تیم میزبان را جا گذاشت و پنجمین گل‌ خود را به ثمر رساند. سوارس با این گل به صدر برترین گلزنان لالیگا رسید. آبی‌ اناری‌ها در دقیقه 32 دوباره به گل دست یافتند و رافینیا با پاس گل آندره گومز دروازه حریف را باز کرد. اسپورتینگ در این نیمه چند موقعیت داشت اما نتوانست از آن بهره ببرد.
در نیمه دوم نیز بازیکنان اسپورتینگ تلاش کردند تا گل‌های خورده را جبران کنند اما این اتفاق نیفتاد. در دقیقه 74 لورا با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و کار برای میزبان سخت‌تر شد. در ادامه نیمار دروازه اسپورتینگ را باز کرد و گل چهارم آبی اناری‌ها در دقیقه 85 توسط آردا توران به دست آمد. جشنواره گل بارسلونا با دومین گل نیمار در این بازی به پایان رسید. مهاجم برزیلی در وقت‌های اضافه می‌توانست هت تریک کند اما تیرک دروازه مانع از بروز این اتفاق شد.
آندرس اینیستا از نیکمت نظاره‌گر بازی بود و مسی نیز به علت آسیب‌دیدگی در این بازی حضور نداشت. بارسا با کسب سه امتیاز این 13 امتیازی شد.

در نخستین دیدار امروز ایبار میزبان رئال سوسیداد بود و توانست با دو گل مهمانش را شکست دهد. ایبار با کسب این پیروزی با 10 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب