پنجمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا افتتاح شد

پنجمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا با حضور توامس باخ، رییس کمیته بین المللی المپیک و شیخ احمد رییس شورای المپیک آسیا افتتاح شد.

پنجمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا افتتاح شد

پنجمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا با حضور توامس باخ، رییس کمیته بین المللی المپیک و شیخ احمد رییس شورای المپیک آسیا افتتاح شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، پنجمین دوره بازی‌های آسیایی ساحلی با حضور 10 هزار مربی، ورزشکار، داور و کادر سرپرستی و اجرایی از 42 کشور آسیایی حاضر در این رقابت‌ها، با برگزاری مراسم افتتاحیه به‌طور رسمی در شهر دانانگ ویتنام با نام "دریای درخشان و آینده روشن" آغاز شد.

این رقابت‌ها که با حضور 3هزار ورزشکار در 22 رشته ورزشی و 172 ماده به‌طور رسمی از امروز آغاز می‌شود، تا دوازدهم مهر به طول خواهد انجامید. توماس باخ رییس کمیته بین‌المللی المپیک، شیخ احمد الفهد الصباح رییس شورای المپیک آسیا و جمعی از روسای کمیته‌های المپیک کشورهای آسیایی در این مراسم حضور داشتند.

در مراسم افتتاحیه، کاروان ورزشی ایران با سرپرستی شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی و پرچمداری سید کاوه سلیمانی، ملی‌پوش موی‌تای و جمعی از مربیان و ورزشکاران اعزامی حضور داشتند.

شعار این دوره از بازی‌ها "دریای درخشان و آینده روشن" است و در اواسط مراسم افتتاحیه  بارش ناگهانی باران تماشاگران، مسئولان بازی‌ها و تیم‌های حاضر در مراسم افتتاحیه را غافلگیر کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب