پیروزی ارزشمند یووه در خانه پالرمو

یوونتوس موفق شد در خانه پالرمو صاحب بردی ارزشمند در لیگ ایتالیا شود.

یوونتوس موفق شد در خانه پالرمو صاحب بردی ارزشمند در لیگ ایتالیا شود.

به گزارش ایسنا، یوونتوس در ورزشگاه رنزو باربرا به مصاف تیم سختکوش پالرمو رفت و در نهایت با یک گل برابر این تیم به برتری رسید تا 3 امتیاز ارزشمند این بازی را از آن خود کند.

بازی آرام و متعادل شروع شد. در 10 دقیقه‌ی ابتدایی بیشتر شاهد یک نمایش خشن از سوی هر دو تیم بودیم و در 8 دقیقه اول بازی 3 کارت زرد از جیب داور خارج شد که نشان دهنده‌ی خشونت بالای بازی بود.  تنها مانژوکیچ بود که در 20 دقیقه نخست این دیدار صاحب یکی دو موقعیت برای گلزنی شد که این فرصت‌ها از دست رفت.

نتیجه‌ی تلاش دو تیم در نیمه‌ی اول یک تساوی بدون گل با کمترین موقعیت گل بود که باعث شد دو تیم بدون گل به رختکن بروند.

در ابتدا نیمه دوم و در دقیقه 49 گالدانیگا مدافع پالرمو به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. در این صحنه توپ دنی آلوس به این بازیکن اصابت کرد و وارد دروازه شد تا یووه پیش بیفتد و تا پایان نیز از این گل خود مراقبت کند و پیروز دیدار لقب گیرد.

در دقایقی از بازی این تیم پالرمو بود که یوونتوس را به شدت تحت فشار گذاشته بود و اجازه ی هیچ فعالیتی به یوونتوسی‌ها نمی‌داد. با این حال یووه بر بازی مسلط شد و توانست بازی را به خوبی کنترل کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر یوونتوس به پایان برسد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب