معرفی برترین محصولات فناوری نانو ایرانی

همزمان با برگزاری یازدهمین دوره جشنواره برترین محصولات فناوری نانو ایران از محصولات برتر این حوزه با اهداء جوایز و لوح یادبود تقدیر به عمل خواهد آمد.

معرفی برترین محصولات فناوری نانو ایرانی

همزمان با برگزاری یازدهمین دوره جشنواره برترین محصولات فناوری نانو ایران از محصولات برتر این حوزه با اهداء جوایز و لوح یادبود تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گزارش ایسنا، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو هر سال طی برنامه‌ای با عنوان «جشنواره برترین محصولات فناوری نانو ایران» محصولات تجاری‌ شده داخلی در حوزه فناوری نانو را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد و برای محصولات و شرکت‌های برگزیده مشوق‌هایی را در نظر می‌گیرد.

این برنامه با هدف ترغیب شرکت‌ها برای تولید محصولات جدید و ارائه نوآوری در محصولات پیشین برگزار می‌شود و امسال نیز شاهد حضور شرکت‌های تولیدکننده محصولات و تجهیزات مرتبط با فناوری نانو است.

فراخوان یازدهمین دوره این جشنواره از مرداد ماه سال جاری آغاز شده و تاکنون حدود ۵۰ شرکت فعال در حوزه نانو فناوری در دو بخش تجهیزات و محصولات، مستندات مورد نیاز را جهت بررسی ارسال کرده‌اند.

مدارک و مستندات محصولات ارسالی از سوی شرکت‌ها در ۴ شاخص کلان سازمانی، بازار، تولید و فناوری ‌مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و پس از اتمام فرآیند بررسی مدارک، در هفته دوم مهر ماه از رتبه‌های اول تا سوم همزمان با روزهای برگزاری جشنواره نانو با اهداء جوایز و لوح یادبود تقدیر به عمل خواهد آمد.

تاکنون ۱۰ دوره از این جشنواره برگزار شده است و محصولاتی که جزء برگزیدگان دوره‌های پیش هستند به شرطی که نوآوری ویژه‌ای در محصول داشته باشند یا ارتقاء قابل ‌توجهی در نسل‌های جدید محصول ارائه کرده باشند، می‌توانند مجدداً در جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره از ۱۴ تا ۱۷ مهر ماه برگزار خواهد شد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب