سیزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی

سیزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی در روزهای 5 و 6 مهر ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

سیزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی

سیزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی در روزهای 5 و 6 مهر ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر داود حق‌شناس دبیر اجرایی سیزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی گفت: حدود 120 مقاله به این همایش ارسال شده است که از این تعداد 40 مقاله به صورت شفاهی و 40 مقاله به صورت پوستر می‌باشد. همچنین در این همایش تعداد 24 دانشجو از دانشگاه‌های کشور عراق نیز حضور دارند که مقالات برخی از این دانشجویان در همایش ارائه می‌شود.

دبیر اجرایی سیزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی اظهار کرد: محورهای همایش در مهندسی متالورژی، خواص مکانیکی مواد، ریخته‌گری، مهندسی سطح، شکل دهی مواد، متالورژی استخراجی، جوشکاری، خوردگی، مدیریت تولید مواد، الکتروشیمی، متالورژی پودر، شبیه‌سازی، مدل‌سازی فرآیند، بررسی‌های غیرمخرب بهینه‌سازی فرآیند و در مهندسی مواد، سرامیک، مواد پلیمری، کامپوزیت، بیو مواد، مواد پیشرفته، مواد هوشمندمواد سبز (زیست سازگار)، انرژی‌های نو، فیزیک حالت جامد، خواص الکتریکی و مغناطیسی مواد سنتز، مواد بازیافت فرآیندهای ساخت و تولید مواد می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: در حاشیه این همایش نمایشگاهی با 30 غرفه از دستاورد شرکت‌های مرتبط با حوزه مواد و متالورژی نیز برگزار خواهد شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب