یک نقره و سه برنز ایران در کشتی آزاد ارتش‌های جهان

در رقابت‌های کشتی نظامیان جهان، آزادکاران سرشناس روس قهرمان شدند.

یک نقره و سه برنز ایران در کشتی آزاد ارتش‌های جهان

در رقابت های کشتی نظامیان جهان، آزادکاران سرشناس روس قهرمان شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این رقابت ها که در مقدونیه برگزار شد، ناچین کولار در وزن 61 کیلوگرم، ماگومد قربان علی اف در وزن 70 کیلوگرم، ختیک تسابولوف در وزن 74 کیلوگرم، شامیل کودیاماگمدوف در وزن 86 کیلوگرم، عبدالسلام گادیسوف در وزن 97 کیلوگرم و آلان خوگایف در وزن 125 کیلوگرم به عنوان قهرمانی رسیدند، عظمت توسکایف و گاملت رومانوف نیز در اوزان 57 و 65 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند. اکثر این نفرات سابقه عضویت در تیم ملی روسیه و کسب مدالهای جهانی را دارند.

همچنین هاک جین جونگ کشتی گیر مطرح کره شمالی در وزن 57 کیلوگرم و آقاحسین مصطفی یف کشتی گیر سرشناس آذربایجانی در وزن 65 کیلوگرم عنوان های نخست را به دست آوردند.

در تیم ایران، محمد زارعی در وزن 74 کیلوگرم به مدال نقره و فرزاد کولیوند،  مصطفی قیاسی و جعفر شمس ناتری در اوزان 70، 86 و 125 کیلوگرم به مدال برنز این رقابت ها رسیدند.

پیش از این در کشتی فرنگی نیز محسن حاجی پور و پژمان پشتام در اوزان 59 و 75 کیلوگرم به مدال نقره رسیدند، و محمدعلی گرایی در وزن 71 کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شد.
وحید میرفتح الهی نماینده وزن 66 کیلوگرم کشورمان نیز از دور رقابت ها کنار رفت.
 

این رقابت ها روزهای 31 شهریور و اول مهرماه در شهر اسکوپیه کشور مقدونیه برگزار شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب