آلگری خوشحال از بازگشت به صدر جدول

سرمربی یوونتوس از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر کالیاری و بازگشت به صدر جدول رده بندی کالچو بسیار خوشحال است.

آلگری خوشحال از بازگشت به صدر جدول

سرمربی یوونتوس از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر کالیاری و بازگشت به صدر جدول رده بندی کالچو بسیار خوشحال است.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، یوونتوس در هفته پنجم رقابت های سری A میزبان کالیاری بود و توانست با چهار گل این تیم را در هم بکوبد تا با توجه به تساوی ناپولی، بار دیگر به صدر جدول رده بندی برگردد.

ماسیمیلیان آلگری خوشحال است که بار دیگر تیمش به صدر بازگشته است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و نتیجه نشان می دهد که با شایستگی سه امتیاز را به دست آوردیم. از هر نظر بهتر از حریف بودیم. خوشحالم که توانستیم بعد از شکست برابر اینتر جبران کنیم و سه امتیاز این بازی را به دست آوردیم.

او ادامه داد: بعد از آنکه دو گل به ثمر رساندیم، افت کردیم. باید یاد بگیریم که چگونه در طول 90 دقیقه خوب بازی کنیم. خوشبختانه با تغیراتی که دادیم، دو گل دیگر به ثمر رساندیم تا با خیال راحت به بازی ادامه بدهیم. بازگشت به صدر جدول رده بندی بسیار خوشحال کننده است.

آلگری درباره ماریو مانژوکیچ، مهاجم تیمش هم گفت: او در این دیدار 10 دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کرد. یووه به ماریو نیاز دارد. او می تواند در کنار گونسالو ایگواین زوج خط حمله ما را تشکیل بدهد.

یوونتوس با این پیروزی، 12 امتیازی شد و با یک امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر جدول رده بندی جای گرفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب