نوروز 96

مورینیو: من بدترین مربی تاریخ هستم

یونایتد پس از دو باخت متوالی در لیگ برتر فردا در خانه میزبان لسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی خواهد بود.به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مورینیو پس از اینکه در لیگ برتر دو باخت متوالی دادند و در لیگ اروپا نیز مغلوب فاینورد شدند، در جام اتحادیه برد 3-1 را در زمین نورثهمپتون کسب کردند تا با روحیه ای مناسب تر مقابل لستر قرار بگیرند.

مورینیو: من بدترین مربی تاریخ هستم

مورینیو در نشست خبری این بازی گفت:" ضمن سلام به همه شما خبرنگارانی که اینجا حاضر هستید باید بگویم که دفاع از عنوان قهرمانی برای هر تیمی سخت است. لستر کار سختی در این راه پیش رو دارد. حتی برای تیمی مثل یونایتد هم این کار سخت بوده و همچنین برای بدترین مربی دنیا در چلسی. مطمئنم می دانید منظورم چه کسی است(مورینیو به خودش کنایه زده است).

 

در مورد لستر باید بگویم که آنالیز و درک ساختار حمله لستر خیلی آسان است اما به همان اندازه بازی مقابل این تیم سخت و دشوار است.

از همان روز اولی که به یونایتد آمدم گفتم که مربی جاه طلبی هستم و وقتی در یونایتد حضور دارید نباید هدفی غیر از کسب همه جام ها داشته باشید. خیلی از تیم ها با صرف هزینه های بالا یا با مربیان و بازیکنان یکسان در طی سال های متوالی باثبات و قدرتمند بوده اند.

به فرانسه، آلمان، اسپانیا و اسکاتلند نگاه کنید. تیم های قهرمان همیشه یک یا دو تیم خاص بوده اند. اما در انگلیس اوضاع اینگونه نیست. هر تیم برای پیروزی بازی می کند و بدان امیدوار است. هر تیمی اینجا شانس برد دارد."

 

مورینیو در پاسخ به انتقاداتی که از وی می شود گفت:" از این مساله ناراحت نمی شوم. خوش شانسم که انتقادات روی من تاثیر منفی نمی گذارند. تنها از انتقادات به بازیکنانم ناراحت می شوم چون آنها بازیکنان من هستند و وظیفه من حمایت از آنهاست. متاسفانه همیشه نمی توانم از بازیکنانم مقابل شما رسانه ها با این همه آینشتین، حفاظت کنم. می دانم که روزنامه ها باید بفروشند."

منبع :

تکنولوژی زیستی از زیست شناسی چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : سجاد عبیری