مورینیو: من بدترین مربی تاریخ هستم

یونایتد پس از دو باخت متوالی در لیگ برتر فردا در خانه میزبان لسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی خواهد بود.

مورینیو: من بدترین مربی تاریخ هستم

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مورینیو پس از اینکه در لیگ برتر دو باخت متوالی دادند و در لیگ اروپا نیز مغلوب فاینورد شدند، در جام اتحادیه برد 3-1 را در زمین نورثهمپتون کسب کردند تا با روحیه ای مناسب تر مقابل لستر قرار بگیرند.

مورینیو: من بدترین مربی تاریخ هستم

مورینیو در نشست خبری این بازی گفت:" ضمن سلام به همه شما خبرنگارانی که اینجا حاضر هستید باید بگویم که دفاع از عنوان قهرمانی برای هر تیمی سخت است. لستر کار سختی در این راه پیش رو دارد. حتی برای تیمی مثل یونایتد هم این کار سخت بوده و همچنین برای بدترین مربی دنیا در چلسی. مطمئنم می دانید منظورم چه کسی است(مورینیو به خودش کنایه زده است).

 

در مورد لستر باید بگویم که آنالیز و درک ساختار حمله لستر خیلی آسان است اما به همان اندازه بازی مقابل این تیم سخت و دشوار است.

از همان روز اولی که به یونایتد آمدم گفتم که مربی جاه طلبی هستم و وقتی در یونایتد حضور دارید نباید هدفی غیر از کسب همه جام ها داشته باشید. خیلی از تیم ها با صرف هزینه های بالا یا با مربیان و بازیکنان یکسان در طی سال های متوالی باثبات و قدرتمند بوده اند.

به فرانسه، آلمان، اسپانیا و اسکاتلند نگاه کنید. تیم های قهرمان همیشه یک یا دو تیم خاص بوده اند. اما در انگلیس اوضاع اینگونه نیست. هر تیم برای پیروزی بازی می کند و بدان امیدوار است. هر تیمی اینجا شانس برد دارد."

 

مورینیو در پاسخ به انتقاداتی که از وی می شود گفت:" از این مساله ناراحت نمی شوم. خوش شانسم که انتقادات روی من تاثیر منفی نمی گذارند. تنها از انتقادات به بازیکنانم ناراحت می شوم چون آنها بازیکنان من هستند و وظیفه من حمایت از آنهاست. متاسفانه همیشه نمی توانم از بازیکنانم مقابل شما رسانه ها با این همه آینشتین، حفاظت کنم. می دانم که روزنامه ها باید بفروشند."

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب