انریکه: با مسی قوی‌تر هستیم

سرمربی بارسلونا معتقد است با حضور مهاجم آرژانتینی‌اش تیمش قدرتمندتر می‌شود.

انریکه: با مسی قوی‌تر هستیم

سرمربی بارسلونا معتقد است با حضور مهاجم آرژانتینی‌اش تیمش قدرتمندتر می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، بارسلونا شنبه در هفته ششم لالیگا به مصاف اسپورتینگ خیخون می‌رود. لوئیس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: تیم‌های آبلاردو ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. برابر این تیم در گردش توپ دچار مشکل خواهیم شد و ما را تحت فشار قرار خواهند داد و مثل همیشه بازی خارج از خانه سختی خواهیم داشت. آنها از حمایت هوادارانشان برخوردار خواهند بود.
ادگاردو بائوسا سرمربی آرژانتین پس از آسیب‌دیدگی لیونل مسی در دیدار بارسلونا و اتلتیکومادرید نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: بارسا از مسی حفاظت نمی‌کند. سرمربی بارسلونا در این رابطه اظهار کرد: همه خواهان بهترین‌ها برای مسی و دیگر بازیکنان هستیم. آسیب‌دیدگی هر بازیکنی خبر بدی برای ما است. بدتر از همه آسیب‌دیدگی بهترین بازیکن جهان است. کسانی که فقط می‌خواهند این شرایط را متشنج می‌کنند را درک نمی‌کنم.
انریکه درباره درخواست دادگاه ملی ( باز شدن دوباره پرونده نیمار) گفت: نیمار در شرایط های مختلفی قرار گرفته است و به آن عادت دارد. بارسلونا نیز به مسائل غیرفوتبالی عادت کرده است.
پس از دیدار بارسا و اتلتیکو فیلیپه لوییس عکسی از پای  آسیب دیده خود که لوییس سوارس روی آن خطا کرده بود منتشر کرد و مهاجم اروگوئه‌ای جوابش را داد و گفت: فوتبال بازی مردانه‌ای است... سرمربی اسپانیایی در این باره اظهار کرد: سوارس قصد آسیب رساندن به کسی را ندارد هر کسی از حرکت و رفتارش می‌تواند برداشتی داشته باشد اما واقعا قصد رنجاندن کسی را ندارد.
انریکه درباره نبود مسی اظهار کرد: متاسفانه او نمی‌تواند مدتی تیم را همراهی کند. سال گذشته نیز دو ماه و نیم همراه تیم نبود. با مسی قوی‌تر هستیم اما جایگزین‌های مناسبی داریم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب