سرمربی الریان، جدی‌ترین گزینه هدایت تیم ملی قطر

سرمربی الریان جدی‌ترین فدراسیون فوتبال قطر برای جانشینی کارینو است و خود این مربی هم دوست دارد هدایت قطری‌ها را برعهده گیرد.

سرمربی الریان، جدی‌ترین گزینه هدایت تیم ملی قطر

سرمربی الریان جدی‌ترین فدراسیون فوتبال قطر برای جانشینی کارینو است و خود این مربی هم دوست دارد هدایت قطری ها را برعهده گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، تیم ملی فوتبال قطر در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با ایران همگروه است و در دیدار نخست خود برابر شاگردان کی روش تن به شکست داد.

قطر در دیدار دوم هم تن به شکست داد تا شرایط برای این تیم بسیار سخت شود. سران فدراسیون فوتبال قطر که امید زیادی به صعود تیم خود به جام جهانی داشتند بعد از دو شکست پیاپی کارینو را از کار بر کنار کردند.

با توجه به نزدیک شدن بازی سوم تیم‌ها در انتخابی جام جهانی فدراسیون فوتبال قطر وقت زیادی برای انتخاب سرمربی جدید خود ندارد.

فوساتی،  سرمربی الریان بیشترین شانس را برای جانشینی کارینو دارد. این مربی سرشناس در گفت و گویی که با الشرق داشت تاکید کرد که به زودی جلسه ای با رئیس فدراسیون فوتبال قطر خواهد داشت تا درباره مربیگری در این تیم صحبت کنند.

سرمربی الریان تاکید کرد که دوست دارد هدایت تیم ملی قطر را بر  عهده بگیرد و اگر به او پیشنهاد داده شود لحظه‌ای درنگ نمی‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب