غیبت «جهانبخش» در هفته ششم لیگ هلند

علیرضا جهانبخش به دلیل مصدومیت نمی‌تواند امشب در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر هلند تیمش را همراهی کند.

غیبت «جهانبخش» در هفته ششم لیگ هلند

علیرضا جهانبخش به دلیل مصدومیت نمی‌تواند امشب در هفته‌ ششم رقابت‌های لیگ برتر هلند تیمش را همراهی کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دی تلگراف هلند، آلکمار امشب در هفته‌ ششم رقابت‌های لیگ هلند باید برابر گواهد ایگلز دیدار کند.

علیرضا جهانبخش در پنج هفته‌ نخست لیگ هلند توانست سه گل به ثمر برساند و یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش بود، اما طبق گفته سرمربی این تیم به دلیل مصدومیت قادر نخواهد بود امشب در ترکیب آلکمار به میدان برود.

میشل فان دربروم، سرمربی آلکمار پیش از دیدار برابر گواهد ایگلز، گفت‌: جهانبخش در بازی برابر داندالک در لیگ اروپا مصدوم شد و از زمین بیرون رفت. تلاش زیادی کردیم که او را به بازی این هفته‌ برسانیم، ولی نتوانستیم در این امر موفق باشیم و به همین خاطر جهانبخش شنبه شب غایب تیم ماست. مراحل بهبودی "علیرضا" خیلی خوب پیش رفت. قرار بود او به این بازی برسد، ولی خیلی ناراحت و متاسفیم که او را در اختیار نخواهیم داشت. بیشتر از این جهت ناراحت هستم که او در فرم خیلی خوبی قرار داشت و این وقفه به ضرر او تمام شد.

آلکمار چهار دیدار اخیر در لیگ هلند را با برد به پایان رسانده و هم‌اکنون  در رده چهارم جدول رده‌بندی این کشور قرار گرفته است. نتیجه‌ای که باعث رضایت سرمربی آلکمار هم شده است.

او در پایان گفت‌: تا الان نتایج تیم راضی کننده بوده و اکنون در رده چهارم قرار داریم و از آن رضایت داریم، ولی نباید به همین جا بسنده کنیم و قطعا به جایگاه بهتری در جدول رده‌بندی فکر خواهیم کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب