همایش ملی"تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" برگزار می‌شود

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از برگزاری پنجمین همایش ملی "تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" 25 آذر ماه در این دانشگاه خبر داد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر از برگزاری پنجمین همایش ملی "تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" 25 آذر ماه در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر حسین انارکی اظهار کرد: پنجمین کنفرانس ملی "تحقیقات نوین شیمی و مهندسی شیمی و نفت" 25 آذر ماه جاری در سه محور مهندسی شیمی، شیمی و نفت در دانشگاه برگزار می‌شود.

وی گفت: علاقه‌مندان جهت حضور در این همایش می‌توانند تا پنجم آذر ماه با مراجعه به سایت همایش به نشانیwww.rccep2016.ir ثبت‌نام کنند. همچنین آخرین مهلت ارائه مقالات به دبیرخانه همایش 10 آبان‌ ماه است و نتایج داوری نیز 25 آبان‌ ماه اعلام خواهد شد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر با بیان این‌که برگزاری همایش‌ها در دانشگاه باعث ایجاد شور و اشتیاق بین دانشجویان و فعال شدن حوزه‌های پژوهشی می‌شود، گفت: هدف از برگزاری این همایش افزایش ارتباط میان صنعت و دانشگاه و آشنایی دانشجویان با آخرین یافته‌های علمی در این حوزه است. در این راستا نیز تلاش می‌کنیم که برای حضور دانشجویان دانشگاه در این همایش تسهیلاتی در نظر گرفته شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب