طراحی کنتورهای هوشمند کشاورزی در کشور

مدیر‌عامل یک شرکت دانش‌بنیان و فناور گفت: کنتورهای هوشمند صنعتی کشاورزی برای اولین بار در کشور طراحی شد.

طراحی کنتورهای هوشمند کشاورزی در کشورعباسعلی مشکسار، مدیر‌عامل یک شرکت دانش بنیان و فناور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به سیستم‌های کنترل و اندازه‌گیری در صنعت آب اظهار داشت: دانش فنی ساخت محصولاتمان را از جایی نگرفته و این دانش بوسیله ما بومی‌سازی شده و عمده فعالیت آنها در زمینه تولیدات کنتورهای هوشمند کشاورزی است.

وی  ادامه داد: برای رونق تولید داخلی، تولیدکنندگان باید هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ سیاستگذاری‌های تنظیم بازار، مورد حمایت قرار گیرند تا کالایی با کیفیت خوب و قیمت مناسب در کشور تولید شود.

مدیر‌عامل این شرکت فناور یادآور شد: نکته‌ دیگر در زمینه حمایت‌های مالی و تجهیزات دولت این بوده که گرفتن این تسهیلات بسیار سخت و تولید‌کننده باید برای گرفتن آن وثیقه‌های ملکی داشته باشد و شرایط سختی را متحمل شده و این مسئله برای شرکت های دانش بنیان  نو پا سخت است.

مشکساز عنوان کرد: نقش تولید‌کنندگان برای افزایش سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی را نیز مهم بوده تا محصولی اقتصادی و مقرون به صرفه روانه بازار کند و این تولید توان رقابت با کالاهای خارجی را داشته باشد.

وی گفت: بهترین مشتری ما دولت بوده تا با خرید کنتورهای هوشمند صنعتی آن را در اختیار کشاورزان قرار دهد تا چرخه تولید رونق بگیرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب