تمدید ثبت‌نام در پذیرش مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی

رییس سازمان سنجش و آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در پذیرش مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی تا پنجم مهرماه خبر داد.

تمدید ثبت‌نام در پذیرش مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی

رییس سازمان سنجش و آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در پذیرش مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی تا پنجم مهرماه خبر داد.

دکتر توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به اعلام اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی سال ۹۵ توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی مهلت ثبت‌نام در این دوره تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه، پنجم مهرماه تمدید شد.

وی در ادامه تصریح کرد: اطلاعیه تمدید این دوره دیروز ۳۱ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و این تمدید به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان که تا این تاریخ ثبت‌نام نکرده‌اند، امکان پذیر شده است.

رییس سازمان سنجش و آموزش کشور همچنین تاکید کرد: داوطلبان قبل از اقدام به ثبت‌نام در این دوره دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشر شده در سازمان را به صورت دقیق مطالعه کنند و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که قبلا در این دوره ثبت‌نام و انتخاب رشته کرده‌اند، تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه پنجم مهرماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات و تغییر کدرشته محل‌های خود اقدام کنند.

رییس سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان تصریح کرد:‌ تا ساعت هشت صبح امروز پنج‌شنبه، اول مهرماه حدود ۲۶ درصد از داوطلبان موفق به ثبت‌نام در این دوره شده‌اند که امیدواریم تا مهلت تعیین شده، ظرفیت ثبت‌نام در این دوره تکمیل شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب