با رتبه‌ی 10 ریاضی منطقه‌ی 2 در کنکور 1395 آشنا شوید

از سال پنجم دبستان سخت‌کوش بوده و پشتکار را لازمه‌ی اصلی موفقیت می‌داند.او دوست دارد در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف درس بخواند و هم‌چنین می‌خواهد با کانون همکاری داشته باشد.

با رتبه‌ی 10 ریاضی منطقه‌ی 2 در کنکور 1395 آشنا شوید

بیرجند ـ خراسان جنوبی 

رتبه‌ی 10 ریاضی منطقه‌ی 2 

مهران حسین‌زاده 

از سوم دبیرستان به کانون آمد و در 41 آزمون برنامه‌ای کانون شرکت کرد.


مهران حسین‌زاده دوران دبستان را در مدرسه‌ی امام حسین (ع) درس خواند و بعد از آن وارد مدرسه‌ی شهیدبهشتی شد و در همان مجموعه نیز دوران راهنمایی و دبیرستان را سپری کرد.

او در 41 آزمون بدون غیبت شرکت کرد. او در آخرین آزمون جامع کانون که به رتبه‌ی کنکور او نزدیک است، رتبه‌ی 13 منطقه‌ی 2 را به دست آورد. 

پشتیبان ویژه‌ی او وحید بالازاده، رتبه‌ی 3 کشور در کنکور 94 بود. او معتقد است پشتیبان او بهترین منابع و مؤثرترین روش‌های خواندن را با تجربیات خودش بیان می‌کرد و وجود او قوت قلب بود و از همه مهم‌تر این‌که تأکید می‌کرد مهران با خودش رقابت کند.

مهران در سال دوم راهنمایی در مسابقات شطرنج رتبه‌ی 1 شد و در مسابقات قرآنی هم شرکت کرد. او سال سوم دبیرستان در المپیاد کشوری کامپیوتر پذیرفته شد اما در سال کنکور تمرکزش را روی مطالعه و تست گذاشت. 

پدرش کارشناس شیمی و مادرش کاردان علوم آزمایشگاهی است. پدرش بازنشسته‌ی دانشگاه علوم پزشکی است و در حال حاضر در آزمایشگاه بیمارستان کار می‌کند. او در مورد خانواده‌اش می‌گوید: «پدر و مادرم همیشه مرا به تلاش بیش‌تر تشویق می‌کردند و نقش زیادی در زندگی من داشتند. پدرم در رفع اشکال شیمی به من کمک می‌کرد و مطالب سایت و مجله را به طور خلاصه برایم بازگو می‌کرد. او بیش از همه در برنامه‌ریزی کمکم می‌کرد و روی تنظیم تعادل زمان‌ مطالعه‌ی عمومی و اختصاصی تأکید داشت. ما با هم خیلی صحبت می‌کردیم. عصر آزمون همیشه درباره‌ی نتیجه و سؤالات صحبت می‌کردیم. از طرفی تفریح من بعد از آزمون‌ها قدم زدن و تصمیم برای یک شروع جدی‌تر و هدفمندتر بود.»

مهران معمولاً در بازه‌ی 2 هفته‌ای آزمون‌ها برنامه‌اش را طوری تنظیم می‌کرد که هفته‌ای باشد تا فرصتی برای افکار منفی نداشته باشد. هر جمعه بعد از آزمون، سؤالات را تحلیل کرده و نقاط قوت خود را کشف می‌کرد.

او از کتاب‌های آبی عربی، حسابان، چهار درس و فلش‌کارت دین و زندگی استفاده کرد. کتاب زرد عمومی و اختصاصی و کتاب‌های جمع‌بندی نیم‌سال اول و دوم کمک زیادی به او کرده است. 

فیلم‌های 3 دقیقه‌ای در سایت کانون برای او مؤثر بود.مهران خود را فرد خلاقی می‌داند و از کودکی به بازی‌های مختلف علاقه‌مند بوده است. از سال پنجم دبستان سخت‌کوش بوده و پشتکار را لازمه‌ی اصلی موفقیت می‌داند.

او دوست دارد در رشته‌ی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف درس بخواند و هم‌چنین می‌خواهد با کانون همکاری داشته باشد. 


در کتابچه‌ی "رتبه‌های یک‌رقمی کنکور 1395 را بیش‌تر بشناسید"، همه‌ی اطلاعات را در کنار هم مطالعه کنید.

با رتبه‌ی 10 ریاضی منطقه‌ی 2 در کنکور 1395 آشنا شوید


پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب