باریک‌ترین لپ‌تاپ جهان چه امکاناتی دارد؟

نام “باریک‌ترین لپ‌تاپ جهان” برای مدت زمانی بسیار طولانی به مک بوک ایر اختصاص داشت اما اکنون این لقب به HP Spectre رسیده است.

باریک‌ترین لپ‌تاپ جهان چه امکاناتی دارد؟این لپتاپ با ضخامتی معادل ۱۰٫۴ میلی‌متر در هر چهار گوشه به بازار می‌آید. که از ضخامت ۱۳٫۱ میلی‌متری مک بوک ۱۲ اینچی اپل بهتر است. اسپکتر HP پادشاه جدید قلمرو لپ‌تاپ‌های باریک است. اما اشتباه نکنید! باریک بودن به معنای از دست دادن قدرت دستگاه نیست. این لپ‌تاپ از یک پردازنده Core i7 قدرتمند استفاده می‌کند. علاوه بر آن یک رم معادل ۸ گیگا بایت دارد و SSD آن از نوع ۲۵۶ است.

دوباره به بحث باریک بودن اسپکتر برگردیم. HP در ساخت اسپکتر از یک لولای جدید پیستونی استفاده کرده است که موقع باز کردن در لپ تاپ یک حرکت متعادل را فراهم می‌کند. این به معنی آن است که می‌توانید تنها با حرکت دادن یک انگشت در لپ‌تاپ را باز کنید بدون آن که لپ‌تاپ سر بخورد و یا پرت شود. بعضی از ویژگی‌های دیگر این لپ‌تاپ عبارت هستند از: نمایشگر از نوع شیشه‌ای گوریلا، پد چند لمسی (trackpad) یک تکه و مدار قطع جریان منحصر به فرد برای بلندگوها.

آن چیزی که کاربران مک بوک را بیشتر آزار خواهد داد، این است که لپ‌تاپ اسپکتر HP به جای داشتن یک درگاه USB تنها، دارای سه درگاه USB است. یکی برای شارژ کردن و دو درگاه دیگر  جهت مدیریت وظایف هر روزه کاربر بدون داشتن هیچ گونه دانگل.

این لپ‌تاپ واقعاً زیبا طراحی شده است و به طور قطع در مقابل محصولاتی که اپل ارائه داده است به خوبی قد علم می‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب