سامسونگ روش‌های تشخیص نوت ۷ سالم را اعلام کرد

مطمئنا در طول چند روز اخیر با مطالبی در خصوص مشکلات فاجعه بار باتری گلکسی نوت ۷ که منجر به حتی آتش سوزی شده، خوانده اید! در همین باب، سامسونگ دست به کار شده و نحوه تشخیص باتری قابل اعتماد را توضیح داد

سامسونگ روش‌های تشخیص نوت ۷ سالم را اعلام کردبه گزارش کلیک، سامسونگ از مدت ها پیش نیز روش هایی را معرفه کرده بود که با استفاده از آن روش ها کاربران می توانستند به سادگی متوجه شوند که گلکسی نوت ۷ آن ها از باتری سالم و ایمن برخوردار است یا خیر.

این شرکت اخیرا یک مطلب آموزشی منتشر کرده تا کاربران بتوانند با خیال راحت و با رعایت نکات امنیتی، اقدام به خرید نوت ۷ کنند. شاید تا کنون خیلی از شما آن را حدس زده باشید. بله! درست است. آیکون باتری سبز رنگ معروف!

شما می توانید این آیکون سبز رنگ باتری را در همه جا اعم از نوار وضعیت، حالت نمایش همیشه روشن(always-on) و یا صفحه خاموش کردن گوشی ( power-off) مشاهده کنید.

البته شاید این سرنخ های تصویری قبلا آن چنان به چشم نمی آمدند، اما الان با وخیم شدن وضعیت باتری گلکسی نوت ۷، می توان به راحتی یک نوت ۷ سالم خریداری کرد تا نه آتیش بگیرد و نه آسیبی به شما بزند!

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب