اعلام زمان ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علم و صنعت

مراسم ثبت‌نام و آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران، پنجم مهرماه امسال در این دانشگاه برگزار می‌شود.

اعلام زمان ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود  در دانشگاه علم و صنعت

مراسم ثبت‌نام و آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران، پنجم مهرماه امسال در این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران، مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران، روز دوشنبه، پنجم مهرماه در دانشگاه ثبت نام می‌کنند و سپس طبق روال سال‌های گذشته، در اردوی معارفه سه روزه دانشگاه که در محل اردوگاه امام خمینی(ره) (واقع در لواسانات) برگزار می‌شود، حضور می‌یابند.

زمان ثبت نام از ساعت هشت صبح تا 14 بعد از ظهر روز دوشنبه پنجم مهرماه تعیین شده و دانشجویان جدیدالورود ‌تمامی رشته‌های مقطع کارشناسی دانشگاه، در محل مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) پذیرش خواهند شد.

همایش اولیای دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی نیز پنجم مهرماه در سالن آمفی تئاتر شهید بهرامی و با سخنرانی تعدادی از مسؤولان دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب