اعطای وام تحصیلی به 623 دانشجوی دانشگاه شهرکرد در نیمسال اول

رئیس دانشگاه شهرکرد از اعطای وام تحصیلی به 623 دانشجوی این دانشگاه در نیمسال اول سال 95 خبر داد.

اعطای وام تحصیلی به 623 دانشجوی دانشگاه شهرکرد در نیمسال اول

رئیس دانشگاه شهرکرد از اعطای وام تحصیلی به 623 دانشجوی این دانشگاه در نیمسال اول سال 95 خبر داد.

به گزارش ایسنا، شایان شامحمدی در نشست رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزرات علوم، تحقیقات و فناوری با اصحاب رسانه در دانشگاه شهرکرد اظهار کرد: با اشاره به دریافت وام تحصیلی توسط 623 دانشجو در نیمسال اول سال 95 در دانشگاه شهرکرد، تصریح کرد: طی نیمسال اول 29 نفر وام ودیعه مسکن و 16 نفر وام ازدواج دریافت کردند.

وی افزود: در نیمسال دوم سال 94 نیز یک هزار و 118 دانشجو وام تحصیلی دریافت کردند.

رئیس دانشگاه شهرکرد تعداد دانشجویان بهره‌مند از وام ودیعه مسکن و ازدواج را در نیمسال دوم سال 94 را به ترتیب، 43 و 52 نفر اعلام کرد و گفت: 82 دانشجو طی این مدت وام ضروری دانشجویی نیز دریافت کردند.

وی با بیان مشکلات دانشگاه شهرکرد در پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، گفت: این مشکلات شامل افزایش هزینه‎های پایان نامه و کمبود  امکانات رفاهی و خوابگاهی است که برای رفع این موارد اقداماتی از قبیل افزایش هزینه‎های مصوب پایان نامه و افزایش امکانات رفاهی و خوابگاهی صورت گرفته است.

شامحمدی اظهارکرد: در راستای اهداف راهبردی دانشگاه علاوه بر فعالیت‌های دانشگاه در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی و پژوهشی توجه ویژه‌ای به کیفیت آموزشی و جهت گیری به سمت جذب دانشجو از خارج کشور و تمرکز بر تحصیلات تکمیلی نیز داریم.

رئیس دانشگاه شهرکرد از تجهیز خوابگاه صدرا در دانشگاه شهرکرد خبر داد و گفت: این خوابگاه با اعتبار پنج میلیارد ریال تجهیز و تکمیل شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب