دفتر برنامه‌ریزی و افزایش ساعت مطالعه

دفتر برنامه‌ریزی از ابتکارات کانون فرهنگی آموزش است. دانش‌آموزانی که مدت طولانی‌تری در کانون بوده‌اند برنامه‌ریزی را از طریق این دفتر یاد گرفته‌اند و مشکلی در برنامه‌ریزی درس‌ها برای کنکور ندارند.

دفتر برنامه‌ریزی و افزایش ساعت مطالعه

دفتر برنامه‌ریزی دفتری است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند میزان مطالعه و تست و تمرین خود را افزایش دهند و باعث برقراری تعادل بین ساعت مطالعه و تست‌‌زنی می‌شود. دانش‌آموز به یک شناخت کافی از خود می‌رسد و تلاش می‌کند نقاط قوت و ضعف خود را بشناسد. این کار به او کمک می‌کند تا نقاط ضعف خود را به مرور زمان از بین ببرد. دانش‌آموز ساعات خواب و فوق برنامه‌ی خود را کاهش می‌دهد، درنتیجه ساعات مفید بیش‌تری در طول روز برای درس خواندن ذخیره می‌کند.

دفتر برنامه‌ریزی از ابتکارات کانون فرهنگی آموزش است. دانش‌آموزانی که مدت طولانی‌تری در کانون بوده‌اند برنامه‌ریزی را از طریق این دفتر یاد گرفته‌اند و مشکلی در برنامه‌ریزی مطالعه‌ی درس‌ها برای کنکور ندارند.

چون این دفتر بین ساعات مطالعه و تست‌زنی تعادل ایجاد می‌کند ابتدا باعث رقابت دانش‌آموز با خودش و سپس با سایر دانش‌آموزان می‌شود.


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب