روز شکوفه‌ها

باز هم با پایان یافتن فصل تابستان بوی مهر در شهرها و کوچه‌های کشورمان پیچیده است و باز هم مدارس چشم به در دوخته‌اند و به انتظار نشسته‌اند تا سال تحصیلی جدید را همراه با دانش‌آموزان آغاز کنند.

روز شکوفه‌ها

باز هم با پایان یافتن فصل تابستان بوی مهر در شهرها و کوچه‌های کشورمان پیچیده است و باز هم مدارس چشم به در دوخته‌اند و به انتظار نشسته‌اند تا سال تحصیلی جدید را همراه با دانش‌آموزان آغاز کنند. با آغاز سال تحصیلی در اول مهر، میلیون‌ها دانش‌آموز به شوق آموختن، روانه‌ی مدرسه می‌‌شوند. همه‌ساله با شروع ماه مهر کوچه‌ها و خیابان‌ها رنگ و بوی دیگری پیدا می‌‌کنند و شور و شوق دانش‌آموزان جلوه‌ی زیبایی به جامعه می‌بخشد.

یکی از کارهای خوب آموزش و پرورش در سال‌های اخیر بازگشایی مدارس برای کلاس اولی‌ها قبل از شروع سال تحصیلی است. این کار آثار مفیدی در تقویت حس اعتمادبه‌نفس کودکان و هم‌چنین کاهش دلهره‌ی آن‌ها دارد. بازدید از مدرسه پیش از شروع سال تحصیلی به دانش‌آموز کلاس اولی کمک می‌‌کند که در محیط جدید اعتمادبه‌نفس پیدا کند و خود را با آن وفق دهد. بیش‌تر مدارس ابتدایی در پایان تابستان روزی را برای بازگشایی اختصاص می‌‌دهند که طی آن پدران و مادران و مخصوصاً خود دانش‌آموزان می‌‌توانند از  مدرسه و کلاس‌های درسی بازدید کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب