افزایش دانش شما در تابستان

درس‌های سال گذشته را به صورت تستی خوانده‌اند. از آن‌جا که سال تحصیلی گذشته پیش‌نیاز سال تحصیلی جدید است، دانش‌آموزان با مرور مطالب مهم سال گذشته برای سال تحصیلی جدید آمادگی بیش‌تری دارند.

افزایش دانش شما در تابستان

دانش‌آموزان کانونی که از تابستان نهایت استفاده را برده‌اند و همراه با تفریح، استراحت و مسافرت، به درس خواندن نیز مشغول بوده‌اند و در آزمون‌های تابستان شرکت کرده‌اند، با شروع سال تحصیلی جدید، چندین گام از هم‌کلاسی‌‌ها و دوستان غیر کانونی خود جلوتر هستند. لازم به ذکر است گروهی که در آزمون‌های تابستان شرکت نکرده‌اند اگر تلاش خود را چندین برابر کنند می‌توانند به دوستان کانونی تابستانی نزدیک شوند.

گام اول: درس‌های سال گذشته را به صورت تستی خوانده‌اند. از آن‌جا که سال تحصیلی گذشته پیش‌نیاز سال تحصیلی جدید است، دانش‌آموزان با مرور مطالب مهم سال گذشته برای سال تحصیلی جدید آمادگی بیش‌تری دارند.

گام دوم: نقاط قوت و ضعف خود را در درس‌های نگاه به گذشته بررسی کرده‌اند و توانسته‌اند مباحثی را که چالشی بوده است در تابستان و با خیال راحت برطرف کنند.

گام سوم: دو درس از سال آینده‌ی خود را پیش‌خوانی کرده‌اند و در فاصله‌ی دوهفته‌ای مبحث به مبحث درس‌های سال آینده را از طریق کتاب تابستان، دی‌وی‌دی‌های آموزشی، فیلم‌های سه‌دقیقه‌ای خوانده‌اند و برای آزمون آماده شده‌اند.

گام چهارم: در سال تحصیلی جدید با آمادگی در کلاس‌ درس حاضر می‌شوند و چون مباحث را در تابستان یاد گرفته‌اند در کلاس‌های آموزشی اشکالات درسی خود را رفع می‌کنند.

گام پنجم: در تابستان و آزمون‌های تابستانه مراحل ادراک و تثبیت مطالعه را برای دو درس نگاه به آینده گذرانده‌اند و با شروع سال تحصیلی در مرحله‌ی تسلط قرار دارند.

گام ششم: با شروع سال تحصیلی که اکثر دانش‌آموزان از توان مطالعاتی خود آگاه نیستند، دانش‌آموزان کانونی با تکمیل دفتر برنامه‌ریزی و کتاب خودآموزی با آگاهی کامل سال تحصیلی خود را آغاز می‌کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب