نتایج کنکور 95 دانشگاه آزاد اول مهر اعلام می‌شود

سخنگوی دانشگاه آزاد می‌گوید نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد بعدازظهر پنج شنبه اول مهرماه از طریق سامانه این دانشگاه به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

 سخنگوی دانشگاه آزاد می گوید نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد بعدازظهر پنج شنبه اول مهرماه از طریق سامانه این دانشگاه به اطلاع داوطلبان می رسد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا ، سید مجتبی علوی فاضل روز دوشنبه در نشست خبری با بیان اینکه 714 رشته فقط در این دوره برای پذیرش دانشگاه اعلام شده بود اظهار کرد: 70 هزار نفر در این آزمون پذیرفته خواهند شد.
وی گفت: در این مرحله بیشترین رقابت در گروه علوم پزشکی شامل دندانپزشکی و داروسازی بود که ظرفیت کمتر از 10 هزار نفر را به خود اختصاص داده اند.
علوی فاضل گفت: در سال 92 تنها در رشته علوم پزشکی بیش از 28 هزار نفر پذیرش شده بودند.
وی با اشاره به اینکه استانداردسازی و کار کیفی در رشته علوم پزشکی موجب کاهش پذیرش در این رشته شده است گفت کار ثبت نام از پذیرفته شدگان سوم مهرماه آغاز خواهد شد و آنان با در دست داشتن مدارک اعلام شده باید به محل واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه و ثبت نام کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب