نتایج کنکور 95 دانشگاه آزاد اول مهر اعلام می‌شود

سخنگوی دانشگاه آزاد می‌گوید نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد بعدازظهر پنج شنبه اول مهرماه از طریق سامانه این دانشگاه به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

نتایج کنکور 95 دانشگاه آزاد اول مهر اعلام می‌شود

 سخنگوی دانشگاه آزاد می گوید نتایج آزمون سراسری دانشگاه آزاد بعدازظهر پنج شنبه اول مهرماه از طریق سامانه این دانشگاه به اطلاع داوطلبان می رسد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا ، سید مجتبی علوی فاضل روز دوشنبه در نشست خبری با بیان اینکه 714 رشته فقط در این دوره برای پذیرش دانشگاه اعلام شده بود اظهار کرد: 70 هزار نفر در این آزمون پذیرفته خواهند شد.
وی گفت: در این مرحله بیشترین رقابت در گروه علوم پزشکی شامل دندانپزشکی و داروسازی بود که ظرفیت کمتر از 10 هزار نفر را به خود اختصاص داده اند.
علوی فاضل گفت: در سال 92 تنها در رشته علوم پزشکی بیش از 28 هزار نفر پذیرش شده بودند.
وی با اشاره به اینکه استانداردسازی و کار کیفی در رشته علوم پزشکی موجب کاهش پذیرش در این رشته شده است گفت کار ثبت نام از پذیرفته شدگان سوم مهرماه آغاز خواهد شد و آنان با در دست داشتن مدارک اعلام شده باید به محل واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه و ثبت نام کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
در مسیر اخلاص از دین و زندگی چهارم دبیرستان + حل سوالات دامدار آزمون غیر حضوری
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا