اختصاص خوابگاه به دانشجویان خوارزمی بر اساس رتبه کنکور

معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: ظرفیت‌های خوابگاهی دانشگاه افزایش نداشته و اختصاص خوابگاه به دانشجویان جدید الورود براساس رتبه خواهد بود.

اختصاص خوابگاه به دانشجویان خوارزمی بر اساس رتبه کنکور

معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: ظرفیت های خوابگاهی دانشگاه افزایش نداشته و اختصاص خوابگاه به دانشجویان جدید الورود براساس رتبه خواهد بود.

عزیزالله حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره افزایش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه خوارزمی گفت: ظرفیت های خوابگاهی، در سال جاری افزایشی نداشته و مانند سال گذشته است.

وی ادامه داد: امسال اختصاص خوابگاه به دانشجویان جدیدالورود غیر بومی، براساس رتبه ای خواهد بود که در کنکور کسب کرده اند.

معاون دانشجویی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد : دانشگاه خوارزمی حدود ۳ هزار ظرفیت خوابگاهی دارد که تغییری در ظرفیت های آن نسبت به سال گذشته ایجاد نشده است.

وی درباره تعمیر و تجهیز خوابگاه ها نیز گفت: در تابستان سال جاری تا اندازه محدودی، خوابگاه ها تعمیر و تجهیز شدند، ولی برای تعمیر و تجهیز اساسی، ضرورت دارد که اعتبار کافی به این بخش اختصاص یابد.

حبیبی ادامه داد: افزود: تعمیرات خوابگاه ها به ۱۰ الی ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش مهر، دانشگاه خوارزمی در دو پردیس تهران و استان البرز (کرج) فعالیت می کند. ۴ بلوک خوابگاهی دانشگاه خوارزمی در تهران و ۲۴ بلوک خوابگاهی در پردیس کرج دانشگاه وجود دارد.

از ۲۴ بلوک خوابگاهی پردیس کرج ۳ تا ۴ بلوک آن کاملا فرسوده شده و نمی توان از آن استفاده کرد. ۳ هزار و ۲۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های پردیس تهران و کرج دانشگاه خوارزمی اسکان دارند.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب