جشن دانش‌آموختگی دانشجویان علم و فرهنگ برگزار شد

جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ عصر دیروز در مرکز همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار شد.

جشن دانش‌آموختگی دانشجویان علم و فرهنگ برگزار شد

جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ عصردیروز با حضور دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر سیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی وزیر علوم، دکتر قرنفلی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی در مرکز همایش‌های بین‌المللی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دکتر ایمانی خوشخو، رییس دانشگاه علم و فرهنگ ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر خم و تبریک به دانشجویان فارغ‌التحصیل اظهار کرد: در طول ایام دانشگاه یکی از روزهایی که انرژی‌بخش و نشاط‌آور است، روز دانش‌آموختگی است. در یک نگاه حاصل تلاش چندین ساله را می‌توان دید و چهره‌های شاد و بشاشی که امروز در جمع ما هستند، نشان‌گر حرکت و شتاب دانشگاه است.

وی ادامه داد:‌ اگر روزی که آمدید در دانشگاه و با افتخار گفتید در دانشگاه علم و فرهنگ قبول شده‌اید، در چند سال آینده که دانشگاه به نقطه اوج خود خواهد رسید هم با افتخار می‌گویید که فارغ‌التحصیل این دانشگاه هستید. حرکت‌های با سرعت و خوبی را در چند سال اخیر با حمایت جهاد دانشگاهی شروع کرده‌ایم زیرا در این راهی که قرار گرفته‌ایم حرکت آهسته جواب نمی‌دهد.

رییس دانشگاه علم و فرهنگ ادامه داد: نمونه آن این است که طی دو سال و نیم یک مجموعه 23 هزارمتری ساخته شد و این از پروژه‌های عمرانی بی‌نظیری است که با شتاب و به خوبی شروع شده است. همچنین در زمینه‌های نرم‌افزاری هم اتفاق‌های خوبی افتاده است که مهم‌ترین آن بنیاد کسب و کار دانش علم و فرهنگ است. مرکزی که طراحی شده، فاصله فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه را با کار و اشتغال به حداقل می‌رساند.

وی خاطرنشان کرد: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رده‌بندی‌های خود نام دانشگاه علم و فرهنگ را در صدر قرار داده است. حدود یک ماه پیش وزیر علوم در یک سخنرانی با اشاره به شاخص‌هایی، دانشگاه علم و فرهنگ را دانشگاهی خوب، رو به رشد و نسل 3 نامگذاری کرد که ما در همان جهت نیز حرکت خواهیم کرد.


فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب