نتایج آزمون دستیاری منتشر شد

نتایج نهایی آزمون دستیاری دوره چهل و سوم در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و ۳ هزار و ۷۴ نفر در این دوره پذیرفته شدند.

نتایج آزمون دستیاری منتشر شد

نتایج نهایی آزمون دستیاری دوره چهل و سوم در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و ۳ هزار و ۷۴ نفر در این دوره پذیرفته شدند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در این دوره از آزمون دستیاری پزشکی تعداد ۲ هزار و ۱۶۶ نفر به صورت آزاد پذیرفته شدند و از سهمیه ایثارگران و رزمندگان ۲۹۹ نفر با داشتن حد نصاب قبول شده‌اند. از سهمیه بومی مناطق محروم نیز ۵۸۰ نفر که دارای حد نصاب بوده‌اند، پذیرفته شده‌اند.

از سهمیه مازاد استعدادهای درخشان ۱۸ نفر و از سهمیه بورسیه دانشگاه بقیه‌الله(عج) نیز ۱۱ نفر پذیرفته شده‌اند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که نتایج گروه‌های پذیرفته‌شدگان اتباع خارجی و نیروهای مسلح بعدتر اعلام خواهد شد.

براساس این اطلاعیه قبول‌شدگان سهمیه مناطق محروم در زمان ثبت‌نام در محل تحصیل موظف به ارائه تعهد محضری به دانشگاه محل تعهد هستند.

زمان ثبت‌نام و شروع تحصیل همه پذیرفته‌شدگان چهل و سومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از روز شنبه سوم مهرماه است و همه پذیرفته‌شدگان موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذیرش و انجام مراحل ثبت‌نام از روز شنبه ۳ تا دوشنبه ۵ مهرماه هستند.

پذیرفته‌شدگان، در هنگام ثبت‌نام باید با توجه به سهمیه پذیرش خود، اصل مدارک لازم برای استفاده از سهمیه مربوطه را براساس مندرجات راهنما و دستور‌العمل های مرتبط، به دانشگاه محل پذیرش ارائه کنند. شروع آموزش پذیرفته‌شدگان هم از 10 مهر خواهد بود و همه پذیرفته‌شدگان تنها در صورتی می‌توانند تحصیل را از این روز آغاز کنند که حداکثر تا پایان شهریور فارغ‌التحصیل شده باشند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب